Türkcell Vınn ile Vodafone Cepnet Kullanımı (Resmli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

spaceking

Üye
kardeşim çok sağol bilgiyi paylaştığın için;ama bir sorum olacak. Turkcell vınn bağlantı hızını olumlu veya olumsuz etkiliyor mu?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim çok sağol bilgiyi paylaştığın için;ama bir sorum olacak. Turkcell vınn bağlantı hızını olumlu veya olumsuz etkiliyor mu?

Hızında bir etki olmaz, aynı hızı alırsınız.

gastauskas

Üye
turkcel aylık 1gb 29 tl odedm nerdeysse ıkı gunde bıtcek o derecede gıdıyo sımdı avea hattı takmadan once ne yapmam gerekıyo hattıma gb mı yuklemem gerekıyo ..?

sinan1965

Üye
çok çok tşk ler

epson81

epson81

Üye
bir bakalım

oguzalp44

oguzalp44

Üye
bu pragrama gerek yok turkcell vın programını çalıştırma vın tüm oparatörler ile bağlanıyor ben kullanıyorum

axoi2

Üye
dostum programı indirmeye tıkladığımızda turkcell in sayfasında bulunamıyor yazısı cıkıyor.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
bu olayları yaptıktan sonra tablete taksam çalışır mi

mehmetsarii

Üye
merhabalar, bende kurumsal vodafone hattı var.az önce vodafone ile görüştüm ve ikiz kartımı gönderecekler.ikiz hattı multi modemde kullanmak istiyorum.derdim multi modemden ipad'e internet aktarmak.malum ipad' de usb giriş yok.ayarlar vb konularda bir kez ayar yaptıktan sonra ayara gerek oluyor mu her seferinde? multi modemi ve ipad' i alıp çıkacağım. pc den bağımsız olmaya çalışıyorum.

matrixreloaded4

matrixreloaded4

Üye
kardeşim bende avea gsmobile mobil modem var, ben o modemle vodofone hattı takıp, vodafone cepnet paketimle internete girmek istiyorum, varmı bunun bi çaresi, şimdiden çok teşekkürler.

palpolisi

palpolisi

Üye
sağol tesekkurler ALLAH razı olsun senden tablette olur insallah

murat.122a

murat.122a

Üye
teşekürler

matrixreloaded4

matrixreloaded4

Üye
hallettim :)

murat.122a

murat.122a

Üye
hız artıyormu 96 kilo bit hızı geçiyormu

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
arkadaşlar bende vın var eskiden rahatlıkla bağlanabiliyordum ama artık şebeke bulmuyor neden olur?

cyber

cyber

Üye
siteden kaldırılmış yazılım

temmuz

Üye
Avea jet modemle turkcell ve vodafone internetler kullanılabilirmi? Programlı yada programsız..
Edit: Araştırdım, buldum ve uyguladım. Sonuç başarılı..
Cevap ve yöntem avea bölümünde..

Son düzenleme:

Üst Alt