Türkcell Vınn ile Vodafone Cepnet Kullanımı (Resmli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardes yaptım oldu ama anlayamdım bir şey war istatisliklere giriyorum aylık günlük fln war bunun kota miktarını nasıl görücez o prgoramdan

----------Eklendi @ 16:24:46 ---------- Yazıldı @ 16:06:24 ----------

birde avea tel.siz kullanım vergisi war diyor alyıor bu hergün pc e takımca hattı hep ver gi mi ödüyücem

----------Eklendi @ 17:48:28 ---------- Yazıldı @ 16:24:46 ----------

daha bir kere takmıştım pc ye demek için ondada paket almamıştım hatı okuyor mu die demek için ordan 1.1tl vergi aldı cok alıcaksa vergiyi yapmaya devmez bilgin varsa vergiler hakkında yazarmısnız

Vergiler ayda bir 1.1TL alınır.

Bana bir daha Özel mesaj yollamayın, buraya yazmanız yeterli. :angry:

cute_454

Üye
O programdan kotayı nasıl görücez yani demek istedim kac mb kullanma hakkın kalmış

cute_454

Üye
kardes avea 1 gb lık 9 tl lik kanpamyası ne kadar süre gecerli

lauren_blanc

Üye
iyi günler bu verdiğiniz program sayesinde turkcell vınn kullanıcı arayüzü olmadan mı aveadan bağlanıoruzz? kullanıcı arayüzünü siliyim mi pc den?

lauren_blanc

Üye
kardeş allah razı olsunn vınn ile aveadan bağlanıorm programm sayesinde ama avea mı yavaş program mı anlamadm (: ek bi ayar gerekio mu acaba?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş allah razı olsunn vınn ile aveadan bağlanıorm programm sayesinde ama avea mı yavaş program mı anlamadm (: ek bi ayar gerekio mu acaba?
Eğer normal bağlanıyorsanız bağlantıda sorun yoktur. Mobil modemin usb uzatması ile çam kenarına getirin. Ben öyle yapıyorum. Ciddi bir fark göreceksiniz.

lauren_blanc

Üye
eyvallah ne kadar teşekkür etsem azdır

xLEPRECHAUNx

xLEPRECHAUNx

Üye
sağolun emeğinize sağlık...

lauren_blanc

Üye
vınn modem ile avea kullanıormm.şunu söyleyebilirim turkcellin en az 4-5 kat altında bir hızla bağlanıormm:(

cute_454

Üye
kardes ben yaptım avea 1 gblık 9 liralık kota bitti sonra kontür aldım 1 gb yazıp 5555e yolladım ama paket gelmedi acil cvp yazarsan sevinirim bekliyorum

----------Eklendi @ 16:20:35 ---------- Yazıldı @ 16:19:27 ----------

kota 1 aydan önce bitti

lauren_blanc

Üye
bir sorum olucak:
arkadaşın avea hattıyla bağlandığımda HSPA yazıo ve süper hızlı bağlanıor. kendi avea hattımla bağlandığmda ise EDGE yazıo ve çok çok yavaş bağlanıo. hspa ile bağlanmam için ne yapmalıyım?

cute_454

Üye
Kardes bende kota bitti sonra 3 günsonra tekrar yaptım hspa avea diyor cok hızlı ama kota cabuk gidiyor nedri acaba acil yardım

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardes bende kota bitti sonra 3 günsonra tekrar yaptım hspa avea diyor cok hızlı ama kota cabuk gidiyor nedri acaba acil yardım

Kullanımınız esnasında video, büyük boyutlu resim ve büyük dosya indiriyor musunuz?

cute_454

Üye
Yok kardes 1 gb yazıp 5555 e gönderdim oldu taktım böyle oldu

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
1GB çabuk bitmesi notmaldir. Sadece gezme ile günlük 250MB kullanım oluşur. Tabi kullanıma bğlı olarak bu miiktar artar. Otomatik güncellenen sistm bunu hızlı bir şekilde bitirebilir.

cute_454

Üye
Gecen hafta edge avea yazıyordu 236 kbs hızdı şimdi 7.2 mbs hspa avea yazıyor

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gecen hafta edge avea yazıyordu 236 kbs hızdı şimdi 7.2 mbs hspa avea yazıyor
Bunun 2 nedeni var,
Geçen hafta bulunduğunuz alanda çekmiyordu ve çeken bir alana geçtiniz.
Ya da bulunduğunuz bölgedeki baz istasyonuna 3G şebekesi takıldı.

cute_454

Üye
ama ben 236 kbs ile kullanmak istiyorum o bana 2 haftadan fazla gidiyordu bu cok cabuk yiyor kotayı

cute_454

Üye
Ben edge avea ı kullanmak istiyorum wcdma avea yı degil yada hspa yazıyor bu cok hızlı ama kota cok cabuk gidiyor nasıl eskisi gibi kullanama bilirim hızlısı 7.2 mbs yavasi 236kbs

RepresentativE

RepresentativE

Üye
bir sorum olucak:
arkadaşın avea hattıyla bağlandığımda HSPA yazıo ve süper hızlı bağlanıor. kendi avea hattımla bağlandığmda ise EDGE yazıo ve çok çok yavaş bağlanıo. hspa ile bağlanmam için ne yapmalıyım?

hattın 3g ye açık ve 3g kapsama alanı içerisinde olman gerekiyor.

eğer telefondan bağlanıyorsan sebeke seçimi bölümünden çiftmod - umts - otomatik (bu cihaza göre değiştiği için bu şekilde yazdım) seçmelisin.

Üst Alt