Türkcell Vınn ile Vodafone Cepnet Kullanımı (Resmli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türkcell Vınn ile Vodafone Cepnet Kullanımı (Resmli anlatım)

İndirip programı kurun

Programı açın sol altta şebeke çekmesi lazım, eğer çekiyorsa devam edelim. Sol üstte "Bağlantı" yazan bölüme tıklayın, zaten o bölüm açılıyor.

Ortada bağlantı seçenekleri olacak. Oradan resimde okuduğunuz gibi, ayarı seçin. Ayarların isminde Türkcell yazısı var ona takılmayın, bağlantıda sorun olmaz, bağlanır.

Bağlantı ayarını seçince sağ taraftan "bağlan"a tıklayın.

Bekleyin bağlanılıyor.

İşte bağlanılmış hali. Hayırlı olsun.

Açılan programda

Alıntı değil Alın teridir. Sabahın bu saatinde hazırladım, alıntı yapana ve faydalanıp da teşekkür etmeyene hakkım helal değildir bilesiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: skader, ugurozbayrak, serbest888 ve 1 kişi daha

cute_454

Üye
peki kardes bu yaptıgını ben avea 9 tl 1gb lık a yapsam bir de telefonda kullandıgım hata yapsam olur mu acil cvp yaz lütfen

----------Eklendi @ 23:08:54 ---------- Yazıldı @ 23:08:11 ----------

Lütfen acil cevap yaz

----------Eklendi @ 23:10:46 ---------- Yazıldı @ 23:08:54 ----------

Aveanın 1gblık 9 tl kampanyası 2g mi oluyor 3 g mi

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
peki kardes bu yaptıgını ben avea 9 tl 1gb lık a yapsam bir de telefonda kullandıgım hata yapsam olur mu acil cvp yaz lütfen

----------Eklendi @ 23:08:54 ---------- Yazıldı @ 23:08:11 ----------

Lütfen acil cevap yaz

----------Eklendi @ 23:10:46 ---------- Yazıldı @ 23:08:54 ----------

Aveanın 1gblık 9 tl kampanyası 2g mi oluyor 3 g mi

Evet kullanabilirsin.

Şuanda bende o paketi kullanıyorum ve vınn ile, şu anda o paket ile bağlanıyorum :)

Bağlantı olarak Türkcell internet i seç, o 2 G değildir . eğer alanında 3G varsa 3G ile bağlanırsın. :oke:

cute_454

Üye
Yani hic ayar yapmadan aveadan paketi alıp turcel wınna takıp kullanabiliorum yani

----------Eklendi @ 10:53:40 ---------- Yazıldı @ 09:55:18 ----------

kardes yine resimlerdeki gibi dimi ayarlar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yukarıdaki programı indir yükle, avea hattını tak ve programı aç ve Turkcell İnternet ayarı ile , yani ikinci sıradaki ayarla bağlan. Başka ayara gerek yok ;)

cute_454

Üye
Tmm kardes cok saol

----------Eklendi @ 12:13:32 ---------- Yazıldı @ 12:11:57 ----------

peki bir şey sorucam yine :) kardes 1gb wınn bitti mi kapanıyor mu kendi kendine yani 1 gb kota bitti mi YADA 1ay degilde daha erken bitti o zman 4 gb lıga mı geciyor yoksa kapanıyor mu

omer10da

omer10da

Üye
teşekkurler emeğine sağlık ustam

cefcef61

Üye
çok sagol yeni indirdim paket alınca deniyecegim

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tmm kardes cok saol

----------Eklendi @ 12:13:32 ---------- Yazıldı @ 12:11:57 ----------

peki bir şey sorucam yine :) kardes 1gb wınn bitti mi kapanıyor mu kendi kendine yani 1 gb kota bitti mi YADA 1ay degilde daha erken bitti o zman 4 gb lıga mı geciyor yoksa kapanıyor mu
Bu paketinize bağlı, ama normal hatlarda bitince paket aşıma girer, o da 100MB 5 TL ye geliyor :)

cute_454

Üye
Tmm ama kontU r hatta olmadı mı ne olcak kapanıcak o zman bende alırım 10 liralık kontor yaparım paket bitti mi kapanır mı

cute_454

Üye
Kardes 1gb kota bitti ama kontür de yok kapanır mı kapanırsa birdaha nasıl acıcam bilgilendirmisin

----------Eklendi @ 22:51:15 ---------- Yazıldı @ 22:47:39 ----------

demek istedim 1aydan önce bitti ama kontür de yok hatta kontor alsam nasıl acılır mı yine

----------Eklendi @ 22:57:10 ---------- Yazıldı @ 22:51:15 ----------

birde kapandanı mı paketi acmak ne yamam gerekir onu da yazarsan sevnirim

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardes 1gb kota bitti ama kontür de yok kapanır mı kapanırsa birdaha nasıl acıcam bilgilendirmisin

----------Eklendi @ 22:51:15 ---------- Yazıldı @ 22:47:39 ----------

demek istedim 1aydan önce bitti ama kontür de yok hatta kontor alsam nasıl acılır mı yine

----------Eklendi @ 22:57:10 ---------- Yazıldı @ 22:51:15 ----------

birde kapandanı mı paketi acmak ne yamam gerekir onu da yazarsan sevnirim

1GB yazıp 5555'e gönder . 9Tl ye 1GB alıyorsun, bitince birdaha yolla , yine aynı paketi alabilirisin.

cute_454

Üye
kardes birde bunun kontrat fln yok dimi sonra başımırız agrıtmasın

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eğer normal hat ile ve sade aldığınız vınn ile bağlanırsan bişey olmaz. Serbestsin.

cute_454

Üye
Kontür lü hata alıyorum faturasız yani bir sorun olmaz sanırım

cute_454

Üye
peki kardes avea 9 tl 1 gb lıkpaketinde hız nasıl güzel mi bari

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hepsi hemen hemen aynı.

cute_454

Üye
Kardes yaptım oldu ama anlayamdım bir şey war istatisliklere giriyorum aylık günlük fln war bunun kota miktarını nasıl görücez o prgoramdan

----------Eklendi @ 16:24:46 ---------- Yazıldı @ 16:06:24 ----------

birde avea tel.siz kullanım vergisi war diyor alyıor bu hergün pc e takımca hattı hep ver gi mi ödüyücem

----------Eklendi @ 17:48:28 ---------- Yazıldı @ 16:24:46 ----------

daha bir kere takmıştım pc ye demek için ondada paket almamıştım hatı okuyor mu die demek için ordan 1.1tl vergi aldı cok alıcaksa vergiyi yapmaya devmez bilgin varsa vergiler hakkında yazarmısnız

Üst Alt