T60 TURKCELL T60 Rom.2017.GÜNCELLENDİ.

Sponsorlu Bağlantılar

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
TURKCELL T60 Rom.2017.GÜNCELLENDİ.
ANDROİD VE İPHONE TEMASI GETİRİLDİ
BAZI HATALAR GİDERİLDİ.
ZİL SESLERİ DEGİŞTİRİLDİ
KEMERA HATASI GİDERİLDİ

GEREKSİZ Türkcell uygulamaları dahil veri tabanında yer kaplayan dosyalar ve gereksiz apk ler temizlendi
Ramda ve Romda önemli ölçüde yer açıldI

NOT..CİHAZIMIZI BİR KERE ROOT EDİP ROMU YÜKLEYEBİLİRSİNİZ YÜKLEME MODUNDA ROM YÜKLENDİKTEN SONRA
SİSTEM BİZDEN ROOTLU KULLANMAK İSTERMİSİNİZ DİYECEK BENİM SİZE TAVSİYEM ROOT ETMEYİN ÇÜNKÜ GÜVENLİK
AÇIKLARI KAPANIYOR VE PİLDE BÜYÜK ÖLÇÜDE ARTIŞ OLUYOR ORJİNAL ROOM GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ
:::::::::::::::YÜKLEME TALİMATLARI ::::::::::::::::
İndirdiğiniz dosyaları sd karta atalım dahili hafıza daki resimler vs dosyalarınızı sd karta taşımayı unutmayın
1.. Öncelikle Kingroot apk yi yükleyip telefonu root ediyoruz internet bağlantısı gerekli
2..Rashr apk yükleyip açıp recovery-twrp3020-p839t60 dosyasını flaş lıyoruz ekrandaki yönergeleri takip ediyoruz tel yeniden başlayacak recovery-twrp modunda açılacak türkçe dil seçimi yapabiliriz
3...wipe.yani temizle.. eski sistem romunu burdan temizliyoruz hard formad yes diyoruz
4...install. Yani yükleme burdan sd kattaki Edim1979 zip dosyamıza tamam diyoruz yüklendikten sonra yönergeleri tamam diyoruz.. Dikkat.. burda sistem bizden robot yetkisi isteyecek rootlu kullanmak isteyenler evet diyebilirler başlangıç ta cihazı robot edip başlatacak
5.Tel açıldığında Rootlu kullanmak isteyenler indirdiğiniz supersu apk yükleyip açıyoruz güncelliyor sistem kendini tekrardan başlatacak artık cihazımız rootlu güle güle kullanın bir teşekkürü çok görmeyin

İPHONE VE ANDROİD TEMASI YÜKLEME
İLK OLARAK UYGULAMA LARIMIZI RARDAN ÇIKARTIYORUZ VE YÜKLÜYORUZ İANDROİD DOSYASINI DAHİLİ HAFIZA YA KOPYALIYORUZ SAG MENÜ TUŞUNA BİR KERE DOKUNUP YÖNETİM +BACKUP AŞAĞIDAN İSTEDİĞİMİZİ SEÇİP RESTORE EDİYORUZ YENİ TEMANIZ HAZIR

UYGULAMA PAKET İNDİRME LİNK

T60 ROM DOSYASI
Dosya boyutu ..620.mg

ROOT DOSYASI.29.mg
[
O

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: harun55340, yusuf553, TheLastRevolution ve 1 kişi daha

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Peki dosya nerede.?
Teşekkürler

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf553

yusuf553

Üye
Teşekkürler.

Knight344

Üye
Teşekkürler

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
güncellendi

• Kahkaha
Tepkiler: Henderson
edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi

Son düzenleme:

Pixelx

Üye
Kardeşim sana acilen ulaşmam lazım çok acil bana face adresini atarmısın?

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sana acilen ulaşmam lazım çok acil bana face adresini atarmısın?
Buyrun burdan yardımcı olayım

TURKCELL T60 ile uygulamasından gönderildi.

Pixelx

Üye
Ya usta özelden konuşalım o zaman mesaj attım
Bakıver tekrar acilen

Pixelx

Üye
Usta özele mesaj attım tekrar bakarmısın :=_?

cnytk

Üye
usta kolay gelsin.

google kişi senkronizasyonu da yüklü değil bunda onu nasıl yğkleyebilirim. tüm kişiler googleda benim

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Hocam Gerçekten Harika Olmuş Ama Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum Ayarlarda Bir Türlü Bulamadım Yardım Lütfen
Teşekkürler şuan için müsait değilim müsait bir zamanda bakacağım

OsmanKARS

Üye
Teşekkürler şuan için müsait değilim müsait bir zamanda bakacağım
Teşekkürler İlginiz için Gerçekten BUnu KUllanmayı değiştirmek istemiyorum. Ama Şu an rehberi Bilgisayardan kontrol edebiliyorum o da beni çok yavaşlatıyor.

spiderman1103

Üye
Rom'u kullanan arkadaşlar var mı ? Telefonda değişim oldu mu ya da hata vs gören ?

1zm1tl1

Üye
Butun dosyalari indirdim ama flaslayacak recovery nerde rashr indirdim sonrasi nasi olcak acil yardim