T60 TURKCELL T60 Rom.2017.GÜNCELLENDİ.

sa kardeşim pekiş bu tüm romların ve firmwarelerin olduğu hatta yanılmıyorsam da adının androidli birşey olan bir site vardı neydi onun adı biliyor musun ? tüm romları nereden bulabilirim

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Butun dosyalari indirdim ama flaslayacak recovery nerde rashr indirdim sonrasi nasi olcak acil yardim
selam root dosyasında
sa kardeşim pekiş bu tüm romların ve firmwarelerin olduğu hatta yanılmıyorsam da adının androidli birşey olan bir site vardı neydi onun adı biliyor musun ? tüm romları nereden bulabilirim
selam kendi düzenlediğim room dur alıntı değildir bilgim yok

Merhaba. Bu google kisiler sorununu nasil giderebiliriz. Romu kurmak istiyorum fakat rehberim google da oldugu icin endise ediyirum.

5 Ay oldu Halen Daha Google Conracts Yok. Gerçekten İlk Defa BU kadar güzel bir türk yapımı Bişey ile karşılaşıp Mutlu olmuştum lakin Bu mutluluğu da Bana Hüsran ettiniz Abim

Harunn73

Üye
Ben kurdum google kişiler yok kurmayın

KiLL_MaN

Üye
Turkcellin romunu kullanmayın arkadaşlar. Orjinal rom'u kullanın. ZTE Blade S6 Flex modeli. Recoverysine kadar herşeyi orjinal. Kurduğunuzda güncelleme kontrolü bile yapıyor siz düşünün gerisini

Mesut Aktaş

Co-Admin
Turkcellin romunu kullanmayın arkadaşlar. Orjinal rom'u kullanın. ZTE Blade S6 Flex modeli. Recoverysine kadar herşeyi orjinal. Kurduğunuzda güncelleme kontrolü bile yapıyor siz düşünün gerisini
Yükleme adımlarını ve dosyaları eksiksiz yeni konuda paylaşırsanız kullanıcılarımızda faydalanacaktır.

merhabalar telefonuma format atma zorunluluğum olduğu için bunu deneyeceğim ellerinize sağlık teşkkürler

Son düzenleme:
Tepkiler: edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar telefonuma format atma zorunluluğum olduğu için bunu deneyeceğim ellerinize sağlık teşkkürler
İyi kullanımlar Arkadaşım
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar google sekrenosyonu uygulaması arka planda çok veri ve güç kullan dığından dolayı yüklenmedim , şuan elimde telefon olmadığı için , test edemeyeceğim için roma entegre edemiyorum , arkadaşlar kusura bakmasınlar
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar google sekrenosyonu uygulaması arka planda çok veri ve güç kullan dığından dolayı yüklemedim , şuan elimde telefon olmadığı için , test edemeyeceğim için roma entegre edemiyorum , arkadaşlar kusura bakmasınlar

Son düzenleme: