Türkcell T-11 ve diğer android telefonlar için facebook paketi çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Dragon_159

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell T-11 ve diğer android telefonlar için facebook paketi çözüm
şimdi arkdaşlar elimde t11 var yeni aldım net paketim varken fena akıyordum ortamlara daha sonra bitti 3tl paket aldım malum öğrenciyiz nasıl alalım internet paketi sonra bir baktım girmiyor girsete tl gidiyor filan gittim aldığım yere bir halt yapmadılar açıkcası hattaa tlmi yiyip benim faceden biz kızı gördüler bizim sınıftan bana ayarla dediler daha sonra eve geldi telefonu kıracağım arkdaştırdım yine yok neyse çözümü şu arkadaşlar

Ayarlar -> Kablosuz Özelliği ve Ağlar -> Mobil Ağlar -> Ağ modu -> Yalnızca GSM yapıyyoruz daha sonra uygulamadan veya operadan girmiyoruz direk android telefonlar için olan varya tarayıcı oradan giriyoruz bende tl bittiği için 3tlye sohbette online bile olabiliyorum tl olan arkdaşlar gidermi bilmem bende tl yok ama sohbet var kolay gelsin bir yardım ettiysem ne mutlu bana forumda + mı teşekkürmü beğeni bilmiyorum ondan ne varsa yaparsanız bende ne kadar kişiye ullaştırğımı görmek isterim teşkkürler

Aşkın BAL

yapamayan varsa eklesin yardımcı olayım

• Beğen
Tepkiler: frk uzn ve maydinmaydin

enes122

enes122

Üye
dedigin olay kendi tarayicisindan girsen dahi kontorun gider

Dragon_159

Üye
    Konu Sahibi
Heysey denendi kontor gidiyor kontor bityi sonunda bu sefer hic girmedi bunu yapinca girdi iyi forumlar .

Dragon_159

Üye
    Konu Sahibi
yukarı yukarı yukarı

adikom

adikom

Üye
arkadaşım boşuna 3 tl face alma merhaba yaz 2222 gönder aylık sınırsız net gelio 3 liraya şaşırablirsiniz ama evet ama 20 mb tan sonra internetiniz az bişi yavaşlıo ben farketmedm bile yavaşlığııı

Üst Alt