Faturalı Turkcell Platinum 12 GB Deneme Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Platinum 12 GB Deneme Kampanyası
Platinum 12 GB Paketi'ni ilk 3 fatura dönemi 69 TL'den deneme fırsatını kaçırmayın!
Kampanya dahilindeki paketlerden yıllık abonelikte ilk 3 fatura dönemi 69 TL, sonraki dönemlerde 89 TL'den aylık 12 GB internet, her yöne 2000 dk, Turkcell yönüne sınırsız dakika, 1000 SMS/MMS içeren Platinum 12 GB Paketi'ne geçilebilir.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Platinum 10 GB kullanıyorum, SMS ve konuşma geriye kalıyor da bir türlü internet yetmiyor. O yüzden bu paketi düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Platinum 10 GB kullanıyorum, SMS ve konuşma geriye kalıyor da bir türlü internet yetmiyor. O yüzden bu paketi düşünüyorum
Ben Platinum elit paket kullanıyordum 30 GB internet 1000 dk 1000 sms depolama müzik TV+ bip vb paketleri vardı 112₺ sabit fatura vardı yanlış hatırlamıyorsam ama gel gör ki internet yetmiyordu ve faturaya ek 5GB paketi 45₺*4=180₺ faturaya ayrıca ekleniyordu mobil ödeme ile aylık faturam 500-600₺ oluyordu hesapladık 3 ay platinum elit pakette kaldım ve 3 aylık faturam 1.580₺ bu da bana sıkıntı oldu ön ödemeli hatta geçiş yaptım kafam rahat internet yetmiyor ama yapacak bir şey yok :agla2:

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Benim izlenimlerime göre Turkcell internetin kotasını kullandığımıza göre fazladan düşürüyor gibi sanki. Bunun detaylı hesabını yapacağım önümüzde ki fatura kesiminde.
Bende aynı tarifeyi kullanıyordum internet yetmiyordu bu ay Lifecell tarifesine geçtim. İnternet ganimet gibi ama gel gelelim bu seferde her yöne dakika yetmiyor. Bip ile görüşmede hiç hoşuma gitmedi.

bilisimler

bilisimler

Üye
:islik Bu nedir abi ya çok pahalı :blink: