Turkcell Operatör Logosu (java)

Sponsorlu Bağlantılar

Arif00

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Operatör Logosu (java)
Turkcell oparatör logosu arıyorum ama java olucak yardımlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: p-siko mobile

jatvalca

jatvalca

Üye
kardeş java operatör logosu ilk defa duyuyorum biraz açıklama yaparsan yardımım dokunabilir

degerli43

degerli43

Üye
onun javayla bi alakası yok turkcell.com.tr ye bak ben vodafone.com.tr den indirmişitim logo ama turkcell i bilemem

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
turkcellin sitesinden bakcan

PlaJGezgini

PlaJGezgini

Üye
Operatör Logosu bölümüne Java işletilimli bir uygulamaya izin verilmiyor..

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
jawa olmazki ya logo

starmaster

Üye
flash demek istemis sanırım hareketli :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
arkadaşlar java operatör kogosu oluyor hatta gif uzantılıdır denemedim ama önce telefon hafızasına logoyu atın ama hangi klasör bilmiom hepsini deneyin sonra menü-ayarlar-ekran-operatör logosu deyin ama hangi klasöre atılması gerektiğini bilmiyorum logonun hepsini deneyin bi derim

adikom

adikom

Üye
arkadaşlar java operatör kogosu oluyor hatta gif uzantılıdır denemedim ama önce telefon hafızasına logoyu atın ama hangi klasör bilmiom hepsini deneyin sonra menü-ayarlar-ekran-operatör logosu deyin ama hangi klasöre atılması gerektiğini bilmiyorum logonun hepsini deneyin bi derim (Tabi sadece dersin)
fexplorer la z: ye girin ordaki klasörlerde system yascak orda logos yazcak içine bmp veya gif veya jpg olaak atcaksınız 2.si ise arkadışımız öle jaa derken hareket o anlamda demio jar logo kurulum istio ama söliim jar kurulum olmass sadece sis logo kurulumuu olabilir:megafon:herkes anladımı 6600 da denenmiştir:megafon::megafon::sopa: