turkcell mesaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

System32tr

Üye
    Konu Sahibi
merhaba, genelde avea kullanan birisiyim. Fakat avea mesaj hakkım bitmek üzere. O yüzden turkcellde mesaj hakkı olup olmadığını soracaktım. Yani kampanya gibi birşey. Aveada 40 kontöre 5000/500 yapabiliyoruz. Turkcellde böyle buna benzer bir şey var mı? Acil cvp lütfen ::mahcup:
 
Catty

Catty

Emekli Yönetici
35 kontöre ister 500 sms alıp heryöne mesajlaşırsn ister 35 kontöre sadece Turkcellilerle kullanabileceğin 10.000 mesaj hakkın olur.
 
Catty

Catty

Emekli Yönetici
Benim bir hattım 500 diğeri 10.000:ehe
 

<~STaT!c-X~>

Üye
Bende genellikle 10.000 sms paketi alırım.
 

system32TRR

Üye
ne yqazıp hangi numaraya göndereceğiz bilen var mı acep :) 500 her yöne için :) ve bu ne kadar süreyle geçerli? 1 ay ? 1 hafta?
 

george323

Üye
Aylık yaz 2222 ye gönder 10.000 sms turkcell içi. ayrıca 35 kontör e 300 sms alabilirsin her yöne. 500 değil fakat tarifenin kampüs olması gerek!
 
Catty

Catty

Emekli Yönetici
1 ay geçerli.
 

System32tr

Üye
    Konu Sahibi
hadi yaa :D kampüs nasıl olcaz :D
 

george323

Üye
müşteri hizmetlerini ara 25 yaş altındaysan tc kimlik numaranı ve bi kaç kimlik bilgini ver kampüs tarifesine geçebilirsin
 
Odysseus

Odysseus

Üye
Konu sahibi üyemiz bilgilendiğine göre, gelecek konu dışı yorumları engellemek için konu kapatılmıştır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt