Faturasız Turkcell Lifecell Hoş Geldin 7 GB paketi

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Lifecell Hoş Geldin 7 GB paketi
Lifecell'de her şey için bol bol internet var! 45 tl ye Uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için 7 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! 500 dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP'ten BiP'e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş! Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mahmutdenir

derya1978

Üye
s.a yeumyang hocam nasılsınız bişey sormak istşyorum

türkcell faturalı lifecell 3 gb 30 tl ödüyorum 12 ay taahhütlü

12 ay sonunda taahhüt bitince yeni teklif sunuluyor mu türkcell de yoksa direk 49 / 59 / 69 tl mi verecekler aynı paketi

taahhüt bitince türkcel de başka operatöre numara taşırsam kaç gün sonra uygun tarifeler için türkcele dönüş yapabilirim 90 gün mü 30 gün mü

faturalı lifecell de devletin aldığı telsiz kullanım vergisi ayda 1,89 tl türkcel mi ödüyor

30,00 tl fatura geldi bana vergi gelmiyor galiba

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Aleykümselam teklif sunmuyorlar direk 49 TL olarak devam eder siz ararsanız teklif sunuyorlar yeni abone olarak tarifelerden yararlanmak için 90 gün şartı var vergiyi numara taşıdığınız operatör peşin ödüyor Turkcell de odemezsiniz 12 ay sonra vergi ödemeye başlarsınız

• Beğen
Tepkiler: derya1978