turkcell liden turkcell liye kontör göndermek

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Aboneleri için

Turkcell hat kullanan aboneler cep telefonlarının mesaj kısmına kontör göndermek istedikleri kişinin numarasını 10 haneli olarak yazıp bir boşluk bırakarak göndermek istediği kontör miktarını yazması yeterli. Mesajı 2277'ye göndermeniz gerekiyor. 8075 sesli yanıt sistemini de kullanabilirsiniz. Bu işlem için sizden 2 kontör alınıyor. 1 ay içerisinde en fazla 250 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise en az 5, en fazla 70 kontör transfer edebiliyorsunuz.
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
benden neden transfer için 4 kontor gidiyor...kampüslü olduğum için olabilirmi?
 
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
Biliyordum ama bilmeyenler için güzel bilgi :)
 

cool_eagle

Üye
işlem ücreti 2 diil 4 kontördür....
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
evet 4 kontor oldu iki çok bulurken 4 kontore çıktı.Allah ım sen aklımı koru:@
 
orgeneral3379

orgeneral3379

Üye
işlem ücreti 4 kntr oldu
 
eQooo

eQooo

Üye
herkes biliyodur herhalde sağolasın...
 
safakk34

safakk34

Üye
bunu zaten biliyorduk yıllar öncesinden
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil
 
esmer-im

esmer-im

Üye
bilmiyoduk :) saol allahım yhaaa kaç sene geriden geliyosun kardeşim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt