Turkcell Kontörle Alış Veriş Yapacağınız 33bin Ürünlü Dev Mağaza

djaytac

Üye
    Konu Sahibi
elektronikten tutunca cep telefonuna kadar ne ararsanız bulabileceğiniz bir site ayrıca site 20tl üzeri üründe alabiliyorsunuz 200küsür tl lik cep telefonu beğendiniz site yöneticisiyle [email protected] ile irtibata geçerseniz 11defada 20tl şeklinde 126kontör 20tl dir ödememi yapıp telefonu alabilirsiniz 126kontörX11 işlemde alış verişim tamamlayabilirsiniz
stok fazlası kontörünüz varsa değerlendirebilirsiniz çeşit bol 33bin ürün ayrıca sitede var sayalım aradığınız ürünü bulamadınızmı maille ulaşın sizin için o ürünü temin ederiz 50den fazla tedarikçiyle anlaşmalıyız 3gün içersinde kargonuzu yollarız

• Beğen
Tepkiler: meboli
asigsasi

asigsasi

Üye
Ilginç ve saçma

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Aynen

djaytac

Üye
    Konu Sahibi
niye ilginç ve saçma anlamış değilim
stok fazlası kontörü olan yokmu hattı kontör transferine kapanmıştır kişinin içeride de fazla kontörü vardır bunu değerlendirmek istiyordur işte bir yöntem bilen için bunca alış veriş yapan için saçma değilde 2 kişi içinmi saçmadır

kanka5000

kanka5000

Üye
Bence çok mantıklı ve güzel bi olay olmuş ben mesela hattımı fauralıya cevırecem ama ıcındekı kontörlere acıyorum 200 kontöre yaklasık 50 dk. fılan verıyor faturalıya gecınce turkcell. kontörleri nasıl degerlendırırım dıye dusunuyordum. yada arankazandan bir sürü kontör kazanan oldu onlar kullanabılır mesela

djaytac

Üye
    Konu Sahibi
bu ürünü alabilirsiniz 1kiosu 126kontör

solgun50

solgun50

Üye
iiide o dediğiniz arankazan vs zaten yollanamıyor ki dolayısı ile değişik bi uygulama olmuş...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
güzel olur ya neden saçma olsun ki birçok kişinin işine yarar?

paradox1026

paradox1026

Üye
700 kontorum vardı harcayacakyer yoktu
bende engellilere msj ile yardımcı olmuştum
kısmet bu kampanya piri ile lazofluya yarar:) kontor bol onlarda..:D

piri.reis

piri.reis

Üye
700 kontorum vardı harcayacakyer yoktu
bende engellilere msj ile yardımcı olmuştum
kısmet bu kampanya piri ile lazofluya yarar:) kontor bol onlarda..:D

takipteyim zaten.
istediğim ürünün biri stokta yok diğeri biraz pahalı.

asigsasi

asigsasi

Üye
Yani saçma derken extradan fazla kontor alabilirler veya başkaları aynı sistemle dolandırıcılık yapabilir , mutlaka işine yarayanlar olabilir yinede dikkatli olmak lazım.

djaytac

Üye
    Konu Sahibi
aradığınız ürün nedir

--------------- Ekleme ---------------

çok saçma bir yazı şimdi gördüm
Yani saçma derken extradan fazla kontor alabilirler veya başkaları aynı sistemle dolandırıcılık yapabilir , mutlaka işine yarayanlar olabilir yinede dikkatli olmak lazım.
bu iş melodi servisi değildir o yüzden gidip onlara laf edin bizim herşeyimiz belli size mesaj gelir hattınızdan xx kontör kesilecektir evet yazarsınız varsa bakiyeniz kesilir

ilkeeeeeer

Üye
her sey ıyı guzelde nasıl alıs verıs yapacagız burdan bır bılen var mı

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt