Turkcell hattım tanımadığım birisinin üzerine açılmış :( Hattı nasıl kendi üzerime alabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

rfeeq

rfeeq

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell hattım tanımadığım birisinin üzerine açılmış :( Hattı nasıl kendi üzerime alabilirim ?
2 sene önce bir telefoncudan Turkcell hat almıştım. Hattı açması için kendi kimliğimi vermiştim. Ama telefoncu zannedersem başka bir numarayı benim adıma faksladı ve öyle açtı. Benim numaramı da tanımadığım birisinin üzerine açmıştı. Bu hatayı kimlik fotokopilerini karıştırdığı için yaptı sanırım. Sadede gelirsem, o telefoncu dükkanı başka birisine devretmiş. Bu yüzden hattımın sahibi olan kişinin kimlik fotokopisini bulup herhangi bir şey yapamıyorum. Yani hattı kendi üzerime almam için illa ki hattımın sahibi olan tanımadığım o bayanı bulmam mı gerekiyor ? Turkcell bunu o kişiye gerek kalmadan çözemez mi ?

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Turkcell Online İşleme Girip , Oradan Bilgilerini Degiştirebilirsin , Benimde Yaşım Tutmadığı İçin Telefoncu Yapmıştı , Sonra Online İşlemden Değiştirdimde , Sadece Orada Yazdıgın İsim Gözüküyor ,Mesaj Felan Gelince Senin İsminde Gelmiyor , Bir Tim'e Gitmelisin Bence

rfeeq

rfeeq

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın galiba. Gidip sormak lazım.

Üst Alt