Faturalı Turkcell hat calismiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

cemihsancam

cemihsancam

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell hat calismiyor?
Oncelikle herkese merhaba.Yine başıma ilginc bir sorun geldi. Yaklaşık 4-5 aydir yüzüne bakmadigim bir hat vardı. Dün telefonuma taktım. Turkcell yazdı sebekede ama mobil veri gelmiyor. Sms atayım dedim kimseye sms gonderemedim ama şebeke yazıyor.kimseyi de aramıyor. 2 gündür gezindim forumlarda ama bulamadım derdime derman :) . bu arada telefondan giriyorum durum kısmına telefon çekiyor ama mobil ağ türünde hspda falan değil de bilinmiyor yazıyor.ama çekim gücünden anlayabiliyorum 3g çektiğini 2g ye alınca da 2g çekiyor anlıyorum. Başka telefona taktım hattı.bu sefer hspda diye gözüktü ama mobil veri yine gelmedi ve kimseye yine sms ve arama yapamıyorum. Hat kapalı değil sanirsam çünkü fatura geliyor. Garip olansa hiç bir şey yokken *159# yaptım kalan kullanım bilgilerini sms ile göndereceğiz dedi. Ama gelmedi hiç. Büyük ihtimalle az karşılaşılan bir sorun ve kimse bilmiyor.belki de konuyu yanlış yere açtım kusura bakmayin. bu arada hat benim üzerime değil,sim kartı da degistiremem büyük ihtimal.bi çaresi yoksa eski hattimi kullanırım artık. Unutmadan hat kesilmiş hat. Teşekkürler.

super999999

super999999

Üye
Faturasız ise kapanmış olabilir kontör yüklemediğin için

• Beğen
Tepkiler: cemihsancam
cemihsancam

cemihsancam

Üye
    Konu Sahibi
O kadar cahil değilim sadece yazmayı unutmuşum :) faturali hat dediğim. Her ay fatura geliyor 90 tl. Büyük bir paketti. Müşteri hizmetleriyle konuşmaya da zaman bulamadım artık bir ara ararım teşekkürler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: super999999

Üst Alt