Faturasız Turkcell günlük 100 mb cepten internet kampanyası 1 tl

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell günlük 100 mb cepten internet kampanyası 1 tl
selam arkadaslar turkcell günlük 100 mb cepten internet kampanyasını nasıl alacağız hiç alan oldumu bu paketi kullanan arkadaslar lütfen bilgi verin

yeumyang

yeumyang

Moderator
O kampanya 31 Aralık 2016 da bitti

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
31 aralık 2016 tarihin de biten kampanya Bigünlük paketler di 1 tl ye 100 sms 20 dk 100 mb bunlardan birini alıyorduk benim sorduğum paket ayrı ismi :Günlük 100mb cepten internet kampanyası
Bunu sordum

super999999

super999999

Üye
Öle bir paket mi varmış :d

ali.44

ali.44

Üye
3 gündür Günlük neti bende almaya çalışıyorum ama almak icin turkcelin sitesine gittiğim zaman teknik bir hata oluştu diyor yani var ama yok diyor galiba

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Ali kardes bu paketi turkcell satıs noktalarından ve türkcell timden alınırmıs alırsan bana bilgi ver

yeumyang

yeumyang

Moderator
Turkcell günlük paketleri kaldırdı haftalık aylık paketler var benim paket bitince haftalık 1 gb alıyorum 10 tl ye

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
BURADAN BAKIN KAMPANYA BİTMEMİŞ

yeumyang

yeumyang

Moderator
BURADAN BAKIN KAMPANYA BİTMEMİŞ
Teknik bir hata oluştu diyor bu hatanın sebebi kampanyanın bittiği anlamına gelir bitmemiş olsa hata vermez m temsilcisiyle gorusebilirsiniz günlük paketleri kaldırdı Turkcell

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Bu paketi turkcell satısnoktaların dan ve turkcell bayilerin den alınır sms veya internet ten alınmaz yarın turkcell satıs noktasına gidip alırsanız inanın alınıyor alan kisi bana özelden mesaj atsın nedenini şöyleyecem inanın çok sasıracak sınız neden kendin almıyorsun derseniz ben köydeyim
günlük 100mb cepten internet 1tl bayiden alın

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bu paketi turkcell satısnoktaların dan ve turkcell bayilerin den alınır sms veya internet ten alınmaz yarın turkcell satıs noktasına gidip alırsanız inanın alınıyor alan kisi bana özelden mesaj atsın nedenini şöyleyecem inanın çok sasıracak sınız neden kendin almıyorsun derseniz ben köydeyim
günlük 100mb cepten internet 1tl bayiden alın
Müşteri hizmetleri ile görüştüm bugün günlük internet paketimiz yok kampanya bitti dedi isterseniz haftalık 1 gb alabilirsiniz dedi

ali.44

ali.44

Üye
Ali kardes bu paketi turkcell satıs noktalarından ve türkcell timden alınırmıs alırsan bana bilgi ver
murat kardesim günlük bitmiş bulamadım bende boş zamanlarımda turkcell odüllü soru oynamaya basladim 25000 puan yapıp günlük net yapıyorum ne yapayim hiç yoktan iyidir

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell bayisine gittim aldım 1tl ye 100mb günlük cepten internet

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
turkcell odüllü soru oynamaya basladim
25000 puan yapıp günlük net
yapıyorum ne yapayim hiç yoktan iyidir
Yazmısın Ali karder bu günlük net kaç megabayt

MaxipmaN

Üye
Bunu bir seye gonderin diye de yazmiyor, bayiye gittim aldim gecen. 1 lira icin bayiden iceri girdim bi garip hissettim. Islemleri yapan adam bilmiyordu bile :ehe