Turkcell e en iyi müşteri deneyimi ödülü verildi


g_682872

Turkcell 9 Kasım’da Prag’da düzenlenen Contact Center World ödüllerinde "En İyi Müşteri Deneyimi Hizmeti" kategorisinde dünya birincisi oldu!
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, #müşterim programı, sektörün dünya çapındaki en prestijli organizasyonlarından "ContactCenterWorld.com"un düzenlediği ve sektörün en iyilerinin belirlendiği "2018 Top Ranking Performers" ödüllerinde "En İyi Müşteri Deneyimi" kategorisinde dünya birinciliğini elde etti.
9 Kasım'da Prag'da düzenlenen ödül töreninde, Asya Pasifik, EMEA ve Amerika kıtası birincileri dünyanın en iyisi olmak için yarıştı.
"En İyi Müşteri Deneyimi" kategorisinde elde ettiği birinciliği, duygular üzerine inşa edilen müşteri deneyimi programı #müşterim (#mycustomer) programı ile Turkcell aldı.
Programın temelinde müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamak, basit ve anlaşılabilir kurgularla duyguları ön plana çıkarmak yatıyor.
Dünyada ilk kez "sizi ne kadar çok sevdiğimizi biliyor musunuz?" diyerek müşterilerimizi şaşırtmayı ve sevgimizi müşterilerimiz ile paylaşmayı başardık.
Sizinle Paylaşmak İstediğimiz Bir Mutluluğumuz Var!
 
bilişimcii

bilişimcii

Üye
Bu şirketi neden bu kadar yükseltiyorlar anlam veremiyorum arkadaş...
 
mehmetyilmaz97

mehmetyilmaz97

Üye
15 senelik turkcell müşterisiyim 1 gün bile sorun yaşamadım
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Turkcell Bizide Görür İnşallah (A)
 
  • Beğen
Tepkiler: phasan


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt