Turkcell den Her ay 1 tl ye m.facebook paketi alma yöntemi !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

tugay91

tugay91

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell den Her ay 1 tl ye m.facebook paketi alma yöntemi !!!!
Arkadaşlar normalde sadece ilk ay 1 tl ye alabildiğimiz ve daha sonraki aylarda 3 tl ye aldığımız m.facebook paketini her ay 1 tl ye almak mümkün. Ben iki aydır 1 tl ye alıyorum.

Nasılmı ? şöyle ilk ay FIRSAT FB yazıp 2222 ye göndersiniz ve 1 tl ye aldınız paketi. Paketin bitme tarihine bir gün kala peketi iptal edin. iptal edildi msjı geldikten sonra ve paket kullanım süreniz dolduktan sonra. İnternet paketinizle m.facebook a girin sayfanın en altında ilk ay 1 tl ye facebook fırsatı yazan linke tıklayın açılan sayfada onayla var, onaylayın. bakiyenizden 1 tl düşecek ve bilgilendirme msjı gelecek telefonunuza. Tekrardan 1 tl ye almış olacaksınız. denedim ve iki kezbu yöntemle 1 tl ye aldım.

Paylaşmak istedim 3 tl yerine 1 tl ye yararlanınız :)

• Beğen
Tepkiler: hsnsdt, frk uzn ve Gazolo

rapidline

Üye
Ben bunu mobil tvde yapıyodum ahaha

man20

man20

Üye
Arkadaşlar normalde sadece ilk ay 1 tl ye alabildiğimiz ve daha sonraki aylarda 3 tl ye aldığımız m.facebook paketini her ay 1 tl ye almak mümkün. Ben iki aydır 1 tl ye alıyorum.

Nasılmı ? şöyle ilk ay FIRSAT FB yazıp 2222 ye göndersiniz ve 1 tl ye aldınız paketi. Paketin bitme tarihine bir gün kala peketi iptal edin. iptal edildi msjı geldikten sonra ve paket kullanım süreniz dolduktan sonra. İnternet paketinizle m.facebook a girin sayfanın en altında ilk ay 1 tl ye facebook fırsatı yazan linke tıklayın açılan sayfada onayla var, onaylayın. bakiyenizden 1 tl düşecek ve bilgilendirme msjı gelecek telefonunuza. Tekrardan 1 tl ye almış olacaksınız. denedim ve iki kezbu yöntemle 1 tl ye aldım.

Paylaşmak istedim 3 tl yerine 1 tl ye yararlanınız :)
sanırım ''FIRSAT FACE'' yazıcaktın :) yanlış yazmışsın o kısmı :)

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Nasıl iptal ediyoruz acil cevap :)

frk uzn

frk uzn

Üye
iptal fırsat face yaz 2222 ye yolla

ben yapamadım 1 kere yararlanırsınız dedi senin yöntemle deniyelim bide :tşk:

tugay91

tugay91

Üye
    Konu Sahibi
Yöntem mütiş denendi test edildi başarılı deneyin ve görün :oke:

spy ghost

spy ghost

Üye
Deneriz bi ara

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Bugün bu yöntemle 1 liraya paketimi tekrar aldım arkadaşlar. Bu yöntem işe yarıyor. Boş yere 3 lira ödemeyin. 2 lira cebinize kalsın ;)

Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
turkcell elbet alır bunun acısını :ehe

anılbaran

anılbaran

Üye
iyimiş

paşazade23

Üye
peki kontürümüz var sa gtmyormu.m.faceye girdğmz zaman..ben dnedm kontùrüm gtti

Preloader