Turkcell ÇalarkenDinlet İle Para Kazanmak İstermisin?

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell ÇalarkenDinlet İle Para Kazanmak İstermisin?
Turkcell ile tonla kazan

Yapılan arama sırasında müzik dinleme hizmeti ÇalarkenDinlet artık reklam da alıyor.

Turkcell'in arama sırasında arama sesi yerine müzik dinletme hizmeti olan ÇalarkenDinlet artık telefon sahiplerine kazandırıyor.

TonlaKazan, Turkcell ÇalarkenDinlet abonelerine arandıkça kontör/dakika kazandıran bir sistem. Aranan numara telefonu açana kadar çeşitli firmaların reklam müziklerini dinleten bu hizmet, aranana her dinleme için faturasız hatlara 1 kontör, faturalı hatlara ise 15 saniye kazandırıyor.

Hizmet günde en fazla 5 kontör, ayda en fazla 90 kontör kazanırıyor.

Servise üye olmak için Turkcell ÇalarkenDinlet Abonesi olma önkoşulu kapsamında, Turkcell ÇalarkenDinlet abonelik bedeli olan aylık 6 Kısa Mesaj / 12 Kontör alınmaktadır.

TonlaKazan hizmeti ile ayrıntılı bilgi için bakabilirsiniz.

Soneday

Soneday

Üye
süperrr

xkadir61

xkadir61

Üye
hem kontör verecem, sonrada kontör alacam. yok öyle yağma.:nono:

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
hem kontör verecem, sonrada kontör alacam. yok öyle yağma.:nono:

ayda 90 kntr geldiğini düşün(ki zaten geliyor bana). aldığın 90 kntrün 12sini çalarken dinlet aboneliğine versen geri kalan 78 kntr senin karın oluyor. Şimdi sana 2 sorum var:
1- Ayda 78 kntr az mı?
2- Hem aranıp hem de kntr kazanmak iyi mi yoksa kötümü?

Benim 102 kntr var ama en fazla 90 kntr/22,5 dk veriyorlarmış. :@ :allalla:

xkadir61

xkadir61

Üye
bu işte bir işvar turkcele hiç güvenmiyorum.
hem kontörlü ,hemde faturalı turkcell hattım var.
ayrıca avea'da. vodafone'de var. turkcel bunlara oranla biraz dalavereci. kampanya kurallarını saklı tutuyor herzaman.

cool_eagle

Üye
kardeş artk yeni üye alınmıyor dolmuş

paradox1026

paradox1026

Üye
Turkcell=Kazıkcell başka açıklaması Yok

piri.reis

piri.reis

Üye
yeni üye alımı olamayan, 5 hattımda kullanmaya devam ettiğim, her ayın 20 sinde toplam 450 kontör kazandığım, en güzel kampanyadır kendisi.

ama duyurulma konusunda bu forum sitesinde ya geç kalınmış ya da eskiden açılan konu ortalarda görünmüyor.

Salihyet

Salihyet

Üye
SÜPPEEERR ! ! ! Paso arıyolar beni, yaşadım inşallah :P:

:( üye alımı donmuşşşşşşşşş

dreamboys69

dreamboys69

Üye
konu daha önce açılmıştı.ben ozamanlar üye olmuştum.çok güzel oluyor bedava kontor gelmesi.:oke:

cool_eagle

Üye
artık yeni üye alımı yapılmıyor.

Üst Alt