Turkcell 3g' de ilk ay 1 saat tv ve görüntülü görüşme ücretsiz [yardım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eren6523

eren6523

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 3g' de ilk ay 1 saat tv ve görüntülü görüşme ücretsiz [yardım]
Turkcell 3g' de ilk ay 1 saat tv ve görüntülü görüşme ücretsiz deniyordu ama başka bir turkcell'liyle 4 dk görüntülü görüştüm.12 kontörüm gitti acaba neden?:agla

daffy

daffy

Üye
denedım ben cok güzel

456456

Üye
bende tv izledim kaliteli görüntü

yasinadil

Üye
baglansak izleyecez ama nerde her zaman baglantı hatası veriyor

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaş birşey sormuş sizin cevaplar ise uçurum anlayamıyorum... Seninle ilgilenebilirdim arkadaşım ama benimde bilgim yok kusura bakma

oguziverson

oguziverson

Üye
ön başvuru yaptınmı 3g için?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Aradığın numara farklı olabilir veya dakikayı fazlaya kaçırmış olabilirsin. Eğer hiçbir sorun yoksa müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsin.

eren6523

eren6523

Üye
    Konu Sahibi
correctboys arkadaşıma teşekkür ederim beni anladığı için. ben sorunumu paylaştım sizinle, adamlar neler anlatmış
oguziverson a cevabım evet başvuru yaptım hatta kontörüm gidince acaba üye değilmiyim diye bir defa daha yolladım zaten üyesiniz diye cevap geldi
LAZOFLU a cevabım aradığım numarada turkcell'di ve ilk 3g kullanmamdı.3.5dk konuştum.Aynı şehir içinde

tnt_55

tnt_55

Üye
bende kullanıyorum kontuum sıfır ama içeri borçlanırmı bilmem senin aradığın numara taşınmış olabilir

eren6523

eren6523

Üye
    Konu Sahibi
yok numarada taşınmamış bizzat en yakın arkadaşımın numarası 3 senelik Trcell numarası.Daha ne olsun :)

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
başvuru yapmamışsındır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt