Turkçe XPlore 1.35 Patched Vista Style S60v5

Sponsorlu Bağlantılar

mozz-depro

mozz-depro

Üye
    Konu Sahibi
Turkçe XPlore 1.35 Patched Vista Style S60v5

0ZELLIKLERI

1)X-plore ile telefonunuzda ki .rar ve .zip gibi sıkıştırılmış dosyaları açabilir ve zip arşivi oluştura bilirsiniz. 2)Size özel resim ve videoları gizleye bilir bu sayede özel resim ve videolarınızı sizden başka kimse göremez 3)Telefonuzda bulunan her hangi bir oyun veya programı yine bu program sayesinde gizleye bilir ve sizin dışınızda kimsenin kullanmasını ve görmesini engelleyebilirsiniz. 4)Benim en çok sevdiğim özelliği hex editörün olması.Peki hex editörü ne işe yarar?[profesyonel olmayan arkadaşlar lütfen bu özellikle oynamayın]Hex editörü ile telefonunuzda yüklü her hangi bir oyun veya programı bilgisayara ihtiyaç duymadan editleye bilirsiniz.Yani eğer yeterli bilgiye sahipseniz telefonunuzdaki yabancı dilli bi uygulamayı Türkçeye çevirmekten tutunda her hangi bir oyundaki isimleri falan değiştire bilirsiniz.[ben Türkcell süper lig oyununu bu program ile editleyip ordaki galatasaray yerine kendi takımını kurmuştum ismini sınıfımız adını oyuncularada arkadaşların adlarının yazmıştım.] 5)Gelişmiş bir fotoğraf görüntüleyicisine sahip.Telefonunuzun kendi fotoğraf görüntüleyicisi ile bir fotoğraf üzerinde belli bir miktar zoom yapınca pixselleşen görüntü bu programda daha net görüntülenene biliyor. 6)[Bilmeyen arkadaşlar için]Aynı anda hem telefon hafızasını (c)hem hafıza kartını(e)hemde telefonun kendi yazılımlarının yüklü olduğu belleği(z) ve burdaki dosyaları görebiliyorsunuz. 7)Program kendi içinde mp3 playera sahip ama o kadar gelişmiş bi player değil. 8)Diyelim X-plore yi açtınız ve mp3 dosylarından birine tıkladınız öncelikle program kendi playerını çalıştırır.oysaki siz telefonunuzda yüklü başka bi player programını kullanmak istiyorsunuz.Program içinde özellik sayesinde istediğiniz uzantıda ki dosylarınızı istediğiniz program ile açabilirsiniz.bunu her sefer tekrarlamazsınız .Gerekli ayarı bir kere yaptıktan sonra her seferinde kendisi otomatik olarak diğer programı devreye sokar.Kendimden bi örnek vereyim X-plore girdim ordan bi m3 e tıkladım yaptığım ayar sayesinde X-plore ın playerı yerine jukebox programı devreye girip mp3 üm o programda açılıyor.tabiki mp3 sadece bi örnek.
Alntdr..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: KARAKATRAN, onder_17400, sevcet123 ve 9 diğerleri

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
eline sağlık

OğuzcanAbi

Üye
tşklerr
emeğine sağlık