Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar (+16 olabilir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar (+16 olabilir)
Satanist hikâyelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, İzmir de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog: Muhabir- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyor sununuz?
Satanist- yok be abi, İzmir de bakire kız ne arar?
3. Savaş Ay adlı oksijen tüketicisinin, Sulukule yi cansiperane savunduğu bir programda, o mahallede mukim bir hanımefendinin ' burda karı s..üülar diyüülar ' şeklindeki sözleri karşısında döt olması ve öhö öhö bi dakka replikleri eşliğinde yayına ara vermesi
4. Acun firarda programında, Acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip, "görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece Türklere özgü değil, Avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip,
"abi nasılsın? Ben de türküm" demesi.
5. Zavallı bir kral tv viceyi hanim Taliban, kadin, baskı gibi şeyler du***** etkilenmiş ve mesaj vermeye çalışmıştır:
-Taliban Bey buradan size sesleniyorum. Lütfen bayanların başını zorla kapamayın ve onlara zulüm etmeyin. Hepimiz insanız ve kardeşiz.
6. Zamanında number 1 tv de program yapan Ayça Şen'e bir telefon gelir.
Zıpır izleyici: Ayça sen vibratör kullanıyor musun? Diye sorar
Ayça: Hayır canım ben vidanjör kullanıyorum, der ve telefonu kapatır.
7. Yılını tam hatırlamıyorum ama bayağı eski bir hadisedir. Sezen Cumhur Önal sunuyor: "evet sayın izleyiciler, şimdi gary moore söylüyor, still got the blues, hala bluzunu saklıyorum"
8. Cnn türk'te Çiğdem Anat'ın "ajans 13"te yayına girdiklerini fark etmeyerek, yönetmenin "sen mi gircen yoksa Ankara mı?" demesine Anat'ın "s..t et Ankara'yı şimdi" demesi ve bunun yayın anının ilk girişinde ekranda çınlaması...
10. Tgrt'de kadının sesi programında tel.le yayına katılan dişi konuğun stüdyodaki kadına "sen kendini bilmem kime si..rmek için..." falan diye bıdı bııdı yapması üzerine sunucunun çok kötü bozulması , en cırtlak sesiyle "aa izin veremem böyle laflara" mealli yırtın
13. Bir de Fransız konsolosunun karısına tecavüz edilmesi olayının tatbikat görüntüleri vardır.
Fransız kadına tecavüz etmişler, iki kişi, olay yerinde tatbikat yapılıyor. Elemanlardan biri sanki meyhanede arkadaşlarına anlatıyormuş gibi:
- Sonra şurayı geçince aldık mali [arkadaşı dürtükler]... Fransız hanfendiyi...
Vakası vardır ki, o tatbikat yaran bir tatbikattır. Eleman son derece hardcore bir şekilde olayı anlatırken, arkadaşı bunu habire uyarmaya devam edince de:
- Sana bir korum, şu ortamın içinde... (çevredeki kameraları gazetecileri polisleri göstererek)
14. Arena'da Uğur Dündar'ın fırın sahibine "bakın beyefendi tavanı yok buranın, pislik götürüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor peki temizse?" diye sorduğunda "bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz uğur bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilk kez Afrika dan muzun içinde geldi" diye cevap verdiği an.
15. Reha muhtar telefondaki adama fırça atıyor.
-Bütün bunları nasıl yaptın ha? cevap ver??
-Bakın efendim şöyle izah edeyim...
-Sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun..cevap versene??!
-??
17. Bir Cevizkabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz
ZB: Şimdi, sayın cevizkabuğu...
HC: Cevizoğlu efendim.
18. Shockhaberde gördüğüm ve gülmekten kıvrandığım;
Mustafa Denizli'nin atv de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki hakemliği yeni bırakan Erman Toroğlu nu anons ederken "tartışmasız Türkiye nin en büyük düdüğü" demesi Erman Toroğlu nun afallaması.
19. 9 Kasım 2003 günü milliyet gazetesi de şunları sıralamış:
1) güner ümit'in kadın kılığında turnike sunması...
2) fatma girik'in söz fato'da programında ilk tükürüşü...
3) medyum memiş'in medyum keto'ya giriştiği saniyeler...
4) yıldo'nun süpermen kılığında turnike sunması... (yakışmıştı da!)
5) sadettin teksoy'un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması...
6) kaan yakuphan'ın haber sunduğu sırada arkasındaki panonun kafasına düşmesi...
7) tolga garipoğlu'nun hugo yarışmacısı küçük bir çocuktan küfür yemesi...
sevda demirel'in hande ataizi'ne tokatla dalması...
9) kenan erçetingöz'ün magazin forever tanıtımında cartel üyelerinin arasında rap yapması...
10) reha muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı 2-3 dakika boyunca baş aşağı yapması...
20. Kaan yakuphanoğullarından ın kafasına canlı yayında arka plan dekoru düşmüştü.
Ben güldüm, evdekiler güldü, Kaan Yakuphanoğullarından bile güldü. Gülümseyen bir dünyada yaşadığımızı hissettik sanki. Adam haber okurken haber malzemesi oldu. Allah müstakını verdi.
21. Genç ve güzel dişi vj'imiz günün konusunu "benimle beraber olmak icin ne verirdiniz" olarak belirler. güzelce de bi insan evladı olması sebebi ile canlı bağlantılar yağdırır da yağdırır. Yatlar, katlar, evler, arsalar, arabalar vaat edilir. Ve fakat bi seyirci ilginç bi meblağ telaffuz eder,
Şöyle ki: "sizinle birlikte olmak için 3 739 500 (üç milyon yedi yüz otuz dokuz bin beş yüz) lira verirdim" der,
ay peki sağol falan der ama kafasına da takılır sorma ihtiyacı duyar vj "nerden çıktı bu değer peki".
Seyirci hemen yanıtlar "eski kaşarın kilosu o kadar"
22. İlginç bir şekilde faciaya dönüşmeyen bir televizyon efsanesi de Mehmet Ali Erbil'in başına gelmiştir. Canlı yayın bağlantısıyla programa katılan bir seyirci artık konuşmayı iyice uzatır, yardım edin memedali bey diye diye adamı canından bezdirir, telefondaki kişi devamlı surette oğlunun bir sorunundan yakınmakta, ailesinde sorunlu, işsiz, hasta kim varsa sayıp dökmektedir. mehmet ali erbil kısa bir süre için ortalıktan kaybolur, kulise geçmiştir. canlı yayında, hem televizyondan tüm Türkiye, hem de hoparlörlerden tüm seyirciler mehmet ali erbil'in sesine benzeyen bir ses ile şu tarz bir monologa şahit olurlar, "oğlu öyleymiş kızı böylemiş, oğlunun a....a koyaım ben senin...". mehmet ali erbil derhal geri gelir, programa sabotaj amaçlı olarak telsizle girildiğini söyler, hiçbir şey olmamış gibi programa devam edilir, senelerce.
23. Savaş Ay'ın a takımı programında Aysel Gürel ile feminist bir avukat ayakta birbirlerine laf sokarken; aysel gürel'in avukata "sen teşhirci kadınları, onlara bakan erkekleri eleştireceğine git de kendine bak. Bir pantolon giymişsin ki evlere şenlik. Kalçan kavun gibi ortada!" diye çıkışması...
24. Mutluhan Süner'in bir şampiyonlar ligi maçı esasındaki şu repliği ve bunun televizyonlara yansıması.
-Sıçıyım sizin içinize yaptıınız işe
25. - tüneli kaçmak için mi kazdınız? ( reha muhtar)
26. Türk televizyonlarında unutulmayan anlar için, en güzel örnekler reha muhtardan çıkar.
-Acı var mı efendim acı?
-Peki, o adam sizi nasıl taciz etti gösterir misiniz?
28. Jülide Ateş telefondaki yarışmacıya sorar
Jülide ateş: bir ülkeyi temsil eden kumaşa ne isim verilir?
Yarışmacı: amerikan kumaşı Jülide ateş canlı yayında gülmekten yarılır. Yarışmacı milyarlara veda eder.
29. 2002 dünya kupaları esnasında maç anlatan spikerin yanında maç yorumu yapan ömer üründül abimizin, yüzünü beyaza boyamış bir taraftar görüntüsünün fonunda "bakın sayın seyirciler taraftarımızın yüzü bembeyaz olmuş" demesi üzerine ekranları başındaki seyircilerin darmadağın olması bu unutulmaz tv bombalarından bir tanesidir zira yüzü bembeyaz olan taraftar yüzünü Türk bayrağı'nın renklerine boyamış bir arkadaşımızdır...ve ömer abimiz hariç herkes bunun farkındadır
31. Bir kadın programında menopoz konusunda halka soru sorulur ve kurban olarak bıyıklı kıl yumağı bir amca seçilir.
-iyi günler beyefendi menopoz nedir biliyor musunuz?
-biliyorum.
-açıklar mısınız?
-eee... Bilmiyorum.
32. Saadettin Teksoy un "bismillahirrahmanirrahim sayın seyirciler" demesi ve saadettin teksoy hakkındaki hemen hemen herşey. arşivi yapılası bir kişidir.
34. Bir ilin yerel kanalında elinde sazla telefondan gelen istek parçalarını çalan birinin progr***** bağlanan kişinin sunucunun hangi parçayı seslendirmemi istiyosunuz sorusu üzerine ben aldığınız tüpün parasını istiyorum demesidir sonra diyalog devam eder karınız tüp sipariş etmişti patron da parayı almak için ısrar ediyo gibi diyaloglar yaşanır bu olay sonunda sunucu kıpkırmızı bir şekilde reklam sokulmasını ister
35. Jean Claude Van Damme'ın bbg evine girmesi. Akabinde oradaki bir yarışmacıyla diyalogu:
van damme:do you speak e(alıntıdir

----------Eklendi @ 22:10:52 ---------- Yazıldı @ 22:07:30 ----------

Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan ntv muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
-Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düşünüyor musunuz?
-Yok bacım, eşe dosta dağıtacağız.
37. Kral tv vj lerinden biri: Sırada bomba gibi bir parça var, sizin için geliyor hehehe İzleyici: bomba kıçında patlasın.
Kral tv vj lerinden biri: honk
O günden sonra bir daha canlı yayına bağlantı almadılar...
38. Emrahın küçüklük döneminde ki unutulmaz replik
-Amca ne bakıyorsun hiç mi orspu çocuğu görmedin
Yâda emrahın anasıyla icraata girmiş birini ispiyonlayan dallama repliği
-Emrah koşşşşşşşşşşş * si........ !!!!!!!!!!!!!
39. begenmedım
40. Defne Joy'un ev karıştırmalı programında Ece Erken in evine gidilmiştir. Ev köşe - bucak kurcalanmış, sıra banyoya gelmiştir. Banyoda defne joy doğum kontrol hapını bulur ve ece erken'e "bu ne?" diye sorar. ece erken panik içerisinde "ağrı kesici, ağrı kesici.." der. Kesip atar olayı.
41. İsrail başbakanına fatih altayli'ya kendi programında "aptalca, saçma sorular soruyorsunuz. Ben bu programın ciddi olduğuna dair çok sağlam referanslar aldım hiç böyle birşey beklemiyordum" dediği, akabinde fatih altayli'nin dakikada 400 kelimelik saldırısına maruz kaldığı an da bunlardan biridir.
42. Haberlerde bir tecavüzcünün polis arabasına bindirilirken söylediği cümle:
-Seviyodum, söyleyemedim.
43. Ajda Pekkan ın kendisine "formunuzu nasıl koruyorsunuz" sorusunu soran spikere dönüp,
"çok kolay herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir diyet uyguluyorum; öğlenleri karidesli bir salata... " şeklinde cevap vermesi unutulacak şey değildir.
44. Ayrıca.; müslüm gürses filminden bir sahne; müslüm gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır;
-müslüm: seviyor musun?
- kadın: hayır!!
- müslüm: seviyor musun?!!!!
- kadın: hayırrr!!!!!!
-müslüm: seviyor muusuunnnnn!!!!!!!!
kadın: eveett!!
müslüm: yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır)
45 .en manyak olaylardan biride Yıldo nun programında olmuştu.
-isminiz?
-fenasi.fenasi kerim
-evet fenasi kerim bey....hede höde yıldo olayı çakar, durur ve yanılmıyosam "ay yuttum walla" der.
-nasıl yutturdum ama dümbük hemen reklam arası.
46 .kahramanımız seda sayan yine bi sabah elleri belinde programını sunuyor o sırada bi canlı bağlantı olur ve....
- Aloooğğğ kiminle görşüyoruz
- Ben Mustafa
- Naber lan mustafa. Nerden arıyosun bizi Mustafa?
- Şişli'den
- Ne is yapıyon lan Mustafa
- Belediye başkanıyım...
47. Banu Alkan A Takımı progr***** katılır. Konu taksiciler. Herkes sorununu anlatıyo ya, Banu ablamızda söz alır, taksicilere verir veriştirir.
"çağrıyorum gelmiyorlar, bekletiyorlar, müşterilere hiç saygıları yok "der.
Beş dakika sonra canlı yayına bir taksici bağlanır.
"İyi akşamlar Savaş bey. Ben bir taksiciyim. Banu hanımın evinin yakınındaki durakta çalışıyorum. evet Banu hanım çağırdığında gitmiyoruz çünkü ne zaman gitsek üzerimde bozuk yok, Türk lirası yok döviz var bahaneleriyle paramızı vermiyor. gitmiyoruz gitmicezde."
Bunun üzerine Banu Hanım dumur olmuş ve program süresince bir daha ağzını açamamıştır.
48. 1.star televizyonu şampiyonlar ligi yeni başlamışken yayın kesilir ve yayın geri gelince şöyle bir söz duyulur:
-mına koyayım senin gibi yayıncının. Bu sözden sonra sunucu ayrılmak zorunda kalır.
49. Caner ve hamiyet'in aydın'ın sabah programında tartıştıkları sırada birinin diğerine, "şimdi aydın bey aydın bey diyorsun. Bana da aydının progr***** çıkma, çok seviyesiz diyordun" demesi, kuşum aydının boşluğa bakarak donup kalması
50. Yıldo'nun habertürk'teki futbol(! programında sandalyeden düşmesi.
51. Seda Sayan'ın progr***** konuk olan ve satanist olduklarını söyleyen iki genç kızın, canlı yayında halay çekmesi, programa katılan medyum memişin kızlara alkış tutması.
52. Esra Ceyhan ın programında da böle anlardan çok yaşanmıştır şöyle ki, yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir Esra hanım, sohbet ederler, esra hanım her zamanki gibi başlar yalakalıklarına, Kasetiniz çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çıkıcak demesi veeee Esra hanım kızımızın olması
53. Can Yücelin Duygu Asena ya postal soktuğu an (kart da sensin, postal da sana girsin)
54. Derya Tuna İbrahim Tatlıses tartışması esnasında. Mekân show ana haber.
Ortada reha muhtar, sağda derya tuna solda ibrahim tatlıses. Tartışma sürerken söz sırası Derya Tuna'ya gelir:
-Reha bey, bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum... Yeteri kadar konuştuk. Sonuçta gönül bu... aka da konar... yani.. Konuşmak istemiyorum...
-Reha: yani ***a mı kondunuz efenim..?!
Sonuçta İbrahim Tatlıses delirir canlı yayında. Ne ilktir bu ne de son olmuştur.
55. Aids'in ilk çıktığı zamanlar halkın aids hakkındaki bilgilerini vatandaşlara göstermek adına üzerinde gizli kamera olan bayan muhabir fahişe kılığına girmiştir. Çok geçmeden erkek müşteriler gelir,fahişe(muhabir) sorar
-şimdi sen benle ilişkiye gireceksin ama korunmayacak mısın?ya ben de aids varsa,sana da bulaşırsa?
-bişey olmaz, bi lahmacun yerim geçer.
56. Mehmet Ali Erbil'in sunduğu son yarışma şöyle: Mehmet Ali Erbil insanlara para teklif ediyor kabul edersen alıp gidiyorsun...
-Bak açıyorum hala vazgeçebilirsin, 2 milyar al git
-Yok biz açalım m.ali bey
(az bişe açar adam kazanamayacak gibidir)
-Gel sana 500 milyon veriyim al git..
-Onu gel ben veriyim de sen git..
57. Saadettin Teksoy'un kuzey kutbundaki fok balıklarının soylarının tükenme tehdidi altında olduğundan bahsetmesinin hemen akabinde fok balığı avcılarıyla ava çıkıp aynı hayvancıkları avlaması.
ulen her şeyi geçtim, program kendi içinde tutarsız, önce soyları tükeniyor deyip sonra avlıyorsunuz, yok mu kafası üç gram çalışan bir tane elemanınız, aloooooo?!?
58. İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja baslar.
Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. Basketbola bu ilgi nereden?
Kız: ben efes kızlarından biriyim zaten.
Badem: aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.
bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.
Murathanoğlu: Ya İsmet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?
2. Satanist hikâyelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, İzmir de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog: Muhabir- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyor sununuz?
Genelde bunlarda zar diye bişi yok.. Geçmiş yıllarda olan gemi kazasından sonra ırsi olarak zarsız dogarlar.. -_- yakın bana izmir ordan biliyom.. -_-
(izmirli kız varsa forumda, ben bişi demedim, baştan söliim.. )
vallahi bukalemun hepsini okuyamadım abi çok uzun...ben de yazacam bi iki şey ama sen de varsa kusura kalma...bu arada çok güldüm...bunu da bil yani...
Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum ama 3-4 sene olmuştur...
Bir sabaha karşı nba seansından sonra uyumadan önce kanallara bakayım dedim...kral tv'ye geldiiimde o laptop recai'yi oyanayan Vj bülent miydi neydi onun programı yeni başlıodu...Nefret ettiğim bir insandır kendileri ama artık ne olduysa izliyorum kendisini...Arkadaş programa girdiği gibi şu sözleri sarfetti...
-evet sevgili kral tv izleyenleri yine karga ***unu yemeden sizlere beraberiz....
?! ?! ?!
.................................................. ............
Bunu bana babam anlattı....
Zamanında TRT'nin tek kanal olduğu dönemlerde babam dallası beklerken hava durumuna rastgelmiş...
Adam bir güzel anlatıyormuş...Sıcaklıklarda 5 ila 9 derece arasında azalma bekleniyor bu akşam...Yurdumuz illerinde bu sabaha karşı DON olaylarının görülmesi bekleniyor...
(biraz daha konuşuyor adam...DON olayını,etkilerini ve nasıl korunulması gerektiğinden bahsediyor ve hava durumu biterken....)
Hepinize DONSUZ geceler diliyorum...(Adam bunu kastetmemiş tabi ama anında görevden alınmıştı diyor babam...Çünkü ertesi gün başkası sunmuş )
.................................................. .............
Biraz da talk showlardan yakaladıklarıma gelelim...
Gene tarih marih hatırlamıyorum ama şöylede bişey var program ZAGA programı konuklardan biri de okan bayülgenin o zaman sevgilisi olan biri ki bunu da tam hatılarmıyorum ama ya cansu dere ya da deniz akkaya neyse olay şundan ibaret....
Okan Bayülgen sevgilisini öve öve bitiremiyor...En sonunda seyircelere dönüyor...
Okan-Şimdi...Siz bu güzel,hanım kızımız için nelerinizi feda edersiniz? Ne verirsiniz ?
seyirciler hemen atlıyor...sesler birbirine karışmış...yatlar katlar milyarlar uçuşuyor....
Ama okan bayülgen gene o sivri zekasıyla aradan birini yakalıyor...bu adam durmadan 5 5 5 diye bağırıyor....Diyalog şöyle....
Okan:Ne bağırıyon lan 5 5 5 diye...5 ne ? 5 trilyon mu,5 apartman mı ? 5 araba mı ? ne bu 5 ?
Seyirci:5 milyon...
Okan:Ne 5 milyonu olm...Görmüyor musun millet neleri feda ediyor...Niçin 5 milyon eder diyosun bu kız ?
Seyirci:Okan abi pazarda eski kaşarın kilosu 5 milyon ....
takdire şaayan bir cevap diye düşünüyorum....
.................................................. .................................................. ..................
Bir haftasonu ev boş...Arkadaşımla oturduk beyaz şovu izliyoruz..Eurovision'a 1 ya da 2 hafta var...Konuk Gülseren...Beyaz ve gülseren birincilik ya da derece için umutlu...
Şimdi anlatacağım bu olay çok aleni birşey değil ama eurovision'a böyle birini göndermenin nasıl bir hata olduğunu,1-2 hafta önceden gümbür gümbür bizden bi b.k olmaz diye bağıran bu diyaloğu yazacağım...
Beyaz:GÜlseren sen hakkaten çok hoş bbir hanımsın...Sesin çok güzel...Ben açıkçası umutluyum senin adına...inanıyorum ki sen başaracaksın...Ama buna herkesin inanması gerek...senin hakkında birçok şey yazıldı şöyle,böyle konuşuldu...bize kendini,sanatçılığını anlatır mısın ?
Gülseren:saol beyazcım çok teşekkür ederim..(bu aradaki şöyle böyle ksımlarının atla***** sadede geçiyorum)...............Ben yedi yaşındayken beri şarkı söylemeye devam ediyorum....
Aman allahım...Aman Aman Aman...Sen TRT şarkı türkçe olacak demedin miydi? Sen TRT Athena ve sertap gibi olmayacak eleme ile en yetenekli bizi en iyi temsiz edecek kişi seçilecek demedin miydi ? E o zaman bu ne ? Koca d.tlü "ben yedi yaşından beri şarkı söylüyorum" cümlesini bir azeri insanının türkçede azerice söylemesinden daha beter söyleyen bir insanı nasıl yarışmaya sokarsın ?
BEN YEDİ YAŞINDAN BERİ ŞARKI SÖYLÜYORUM vıdı vıdı ....al işte...seneye elemeye girecez....
Reha Muhtar
Reha Muhtar'dan sorular...
Reha kimsenin soramadığını sorar
-Mahkumlar kaçmak için mi tünel kazdılar?
Mahallenin muhtarı Reha bey ,tacizle suçlanan okul
müdürüne çıkışır:
-Sen benim sözümü kestiğine göre kim bilir daha neler
yapmışsındır.
Harika Avcı'nin kürtaj yaptırması konusunda ünlü
jinekolog ,Doktor Reha meraklıdır:
-Peki şimdi bebek nerde?
Karısını boğarak öldüren adama büyük insan rehanın ilk
sözü:
-Efenim başınız sağ olsun...
Deha Reha bazen anlamakta güçlük çeker,
-Doğuştan kör olduğunuzu anladım da beyefendi
küçükken de gözleriniz görmüyor muydu onu soruyorum?
Hz.imam Reha
-Salı günü kılınacak Cuma namazından sonraki
defnedilecek cenaze.
Reha sorar :
- Efenim simdi o adam size ne yaptı efenim?
Alparslan Türkeş 'in cenaze törenin olduğu gün sevgili
Reha şöyle konuşur:
- Cenaze töreninde sayıları on binin üzerinde yedi bin
güvenlik görevlisi vardı
Anlayışlı tecavüze uğramış genç kıza canlı yayın
Sorusu:
-Ne yaptılar? O an nasıl hissetiniz?
Saint Bernard Reha'dan, donmak üzereyken kurtarılmış
dağcılara asrin sorusu:
-Soğuk muydu?
Daima akil dolu konuşur Deha Reha:
-Peki siz sormadınız mı sünnetçiye neden hepsini
kestiniz diye?
Tecavüzcü Coşkuna pabucunu ters giydiren Reha sorar:
-Tecavüz ederken neler hissetiniz? Hayır ben pek
tecavüz etmem ondan sordum
Reha bıçaklanan ancak hayatı kurtulan kadına sorar.
-Sizi öldürebildi mi efenim?

----------Eklendi @ 22:11:54 ---------- Yazıldı @ 22:10:52 ----------

Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan ntv muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
-Burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düşünüyor musunuz?
-Yok bacım, eşe dosta dağıtacağız.
37. Kral tv vj lerinden biri: Sırada bomba gibi bir parça var, sizin için geliyor hehehe İzleyici: bomba kıçında patlasın.
Kral tv vj lerinden biri: honk
O günden sonra bir daha canlı yayına bağlantı almadılar...
38. Emrahın küçüklük döneminde ki unutulmaz replik
-Amca ne bakıyorsun hiç mi orspu çocuğu görmedin
Yâda emrahın anasıyla icraata girmiş birini ispiyonlayan dallama repliği
-Emrah koşşşşşşşşşşş * si........ !!!!!!!!!!!!!
39. begenmedım
40. Defne Joy'un ev karıştırmalı programında Ece Erken in evine gidilmiştir. Ev köşe - bucak kurcalanmış, sıra banyoya gelmiştir. Banyoda defne joy doğum kontrol hapını bulur ve ece erken'e "bu ne?" diye sorar. ece erken panik içerisinde "ağrı kesici, ağrı kesici.." der. Kesip atar olayı.
41. İsrail başbakanına fatih altayli'ya kendi programında "aptalca, saçma sorular soruyorsunuz. Ben bu programın ciddi olduğuna dair çok sağlam referanslar aldım hiç böyle birşey beklemiyordum" dediği, akabinde fatih altayli'nin dakikada 400 kelimelik saldırısına maruz kaldığı an da bunlardan biridir.
42. Haberlerde bir tecavüzcünün polis arabasına bindirilirken söylediği cümle:
-Seviyodum, söyleyemedim.
43. Ajda Pekkan ın kendisine "formunuzu nasıl koruyorsunuz" sorusunu soran spikere dönüp,
"çok kolay herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir diyet uyguluyorum; öğlenleri karidesli bir salata... " şeklinde cevap vermesi unutulacak şey değildir.
44. Ayrıca.; müslüm gürses filminden bir sahne; müslüm gürses kadını kollarından tutmuş sarsa sarsa sormaktadır;
-müslüm: seviyor musun?
- kadın: hayır!!
- müslüm: seviyor musun?!!!!
- kadın: hayırrr!!!!!!
-müslüm: seviyor muusuunnnnn!!!!!!!!
kadın: eveett!!
müslüm: yalannnnn!!! (deyip kadına bir tokat atmıştır)
45 .en manyak olaylardan biride Yıldo nun programında olmuştu.
-isminiz?
-fenasi.fenasi kerim
-evet fenasi kerim bey....hede höde yıldo olayı çakar, durur ve yanılmıyosam "ay yuttum walla" der.
-nasıl yutturdum ama dümbük hemen reklam arası.
46 .kahramanımız seda sayan yine bi sabah elleri belinde programını sunuyor o sırada bi canlı bağlantı olur ve....
- Aloooğğğ kiminle görşüyoruz
- Ben Mustafa
- Naber lan mustafa. Nerden arıyosun bizi Mustafa?
- Şişli'den
- Ne is yapıyon lan Mustafa
- Belediye başkanıyım...
47. Banu Alkan A Takımı progr***** katılır. Konu taksiciler. Herkes sorununu anlatıyo ya, Banu ablamızda söz alır, taksicilere verir veriştirir.
"çağrıyorum gelmiyorlar, bekletiyorlar, müşterilere hiç saygıları yok "der.
Beş dakika sonra canlı yayına bir taksici bağlanır.
"İyi akşamlar Savaş bey. Ben bir taksiciyim. Banu hanımın evinin yakınındaki durakta çalışıyorum. evet Banu hanım çağırdığında gitmiyoruz çünkü ne zaman gitsek üzerimde bozuk yok, Türk lirası yok döviz var bahaneleriyle paramızı vermiyor. gitmiyoruz gitmicezde."
Bunun üzerine Banu Hanım dumur olmuş ve program süresince bir daha ağzını açamamıştır.
48. 1.star televizyonu şampiyonlar ligi yeni başlamışken yayın kesilir ve yayın geri gelince şöyle bir söz duyulur:
-mına koyayım senin gibi yayıncının. Bu sözden sonra sunucu ayrılmak zorunda kalır.
49. Caner ve hamiyet'in aydın'ın sabah programında tartıştıkları sırada birinin diğerine, "şimdi aydın bey aydın bey diyorsun. Bana da aydının progr***** çıkma, çok seviyesiz diyordun" demesi, kuşum aydının boşluğa bakarak donup kalması
50. Yıldo'nun habertürk'teki futbol(! programında sandalyeden düşmesi.
51. Seda Sayan'ın progr***** konuk olan ve satanist olduklarını söyleyen iki genç kızın, canlı yayında halay çekmesi, programa katılan medyum memişin kızlara alkış tutması.
52. Esra Ceyhan ın programında da böle anlardan çok yaşanmıştır şöyle ki, yeni piyasaya çıkmış birini konuk etmiştir Esra hanım, sohbet ederler, esra hanım her zamanki gibi başlar yalakalıklarına, Kasetiniz çok güzel olmuş geçen hafta aldım evde arabada her yerde dinliyorum demesi üzerine yeni yetmenin kasetim daha çıkmadı haftaya çıkıcak demesi veeee Esra hanım kızımızın olması
53. Can Yücelin Duygu Asena ya postal soktuğu an (kart da sensin, postal da sana girsin)
54. Derya Tuna İbrahim Tatlıses tartışması esnasında. Mekân show ana haber.
Ortada reha muhtar, sağda derya tuna solda ibrahim tatlıses. Tartışma sürerken söz sırası Derya Tuna'ya gelir:
-Reha bey, bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum... Yeteri kadar konuştuk. Sonuçta gönül bu... aka da konar... yani.. Konuşmak istemiyorum...
-Reha: yani ***a mı kondunuz efenim..?!
Sonuçta İbrahim Tatlıses delirir canlı yayında. Ne ilktir bu ne de son olmuştur.
55. Aids'in ilk çıktığı zamanlar halkın aids hakkındaki bilgilerini vatandaşlara göstermek adına üzerinde gizli kamera olan bayan muhabir fahişe kılığına girmiştir. Çok geçmeden erkek müşteriler gelir,fahişe(muhabir) sorar
-şimdi sen benle ilişkiye gireceksin ama korunmayacak mısın?ya ben de aids varsa,sana da bulaşırsa?
-bişey olmaz, bi lahmacun yerim geçer.
56. Mehmet Ali Erbil'in sunduğu son yarışma şöyle: Mehmet Ali Erbil insanlara para teklif ediyor kabul edersen alıp gidiyorsun...
-Bak açıyorum hala vazgeçebilirsin, 2 milyar al git
-Yok biz açalım m.ali bey
(az bişe açar adam kazanamayacak gibidir)
-Gel sana 500 milyon veriyim al git..
-Onu gel ben veriyim de sen git..
57. Saadettin Teksoy'un kuzey kutbundaki fok balıklarının soylarının tükenme tehdidi altında olduğundan bahsetmesinin hemen akabinde fok balığı avcılarıyla ava çıkıp aynı hayvancıkları avlaması.
ulen her şeyi geçtim, program kendi içinde tutarsız, önce soyları tükeniyor deyip sonra avlıyorsunuz, yok mu kafası üç gram çalışan bir tane elemanınız, aloooooo?!?
58. İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja baslar.
Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. Basketbola bu ilgi nereden?
Kız: ben efes kızlarından biriyim zaten.
Badem: aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.
bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.
Murathanoğlu: Ya İsmet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?
2. Satanist hikâyelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, İzmir de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog: Muhabir- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyor sununuz?
Genelde bunlarda zar diye bişi yok.. Geçmiş yıllarda olan gemi kazasından sonra ırsi olarak zarsız dogarlar.. -_- yakın bana izmir ordan biliyom.. -_-
(izmirli kız varsa forumda, ben bişi demedim, baştan söliim.. )
vallahi bukalemun hepsini okuyamadım abi çok uzun...ben de yazacam bi iki şey ama sen de varsa kusura kalma...bu arada çok güldüm...bunu da bil yani...
Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum ama 3-4 sene olmuştur...
Bir sabaha karşı nba seansından sonra uyumadan önce kanallara bakayım dedim...kral tv'ye geldiiimde o laptop recai'yi oyanayan Vj bülent miydi neydi onun programı yeni başlıodu...Nefret ettiğim bir insandır kendileri ama artık ne olduysa izliyorum kendisini...Arkadaş programa girdiği gibi şu sözleri sarfetti...
-evet sevgili kral tv izleyenleri yine karga ***unu yemeden sizlere beraberiz....
?! ?! ?!
.................................................. ............
Bunu bana babam anlattı....
Zamanında TRT'nin tek kanal olduğu dönemlerde babam dallası beklerken hava durumuna rastgelmiş...
Adam bir güzel anlatıyormuş...Sıcaklıklarda 5 ila 9 derece arasında azalma bekleniyor bu akşam...Yurdumuz illerinde bu sabaha karşı DON olaylarının görülmesi bekleniyor...
(biraz daha konuşuyor adam...DON olayını,etkilerini ve nasıl korunulması gerektiğinden bahsediyor ve hava durumu biterken....)
Hepinize DONSUZ geceler diliyorum...(Adam bunu kastetmemiş tabi ama anında görevden alınmıştı diyor babam...Çünkü ertesi gün başkası sunmuş )
.................................................. .............
Biraz da talk showlardan yakaladıklarıma gelelim...
Gene tarih marih hatırlamıyorum ama şöylede bişey var program ZAGA programı konuklardan biri de okan bayülgenin o zaman sevgilisi olan biri ki bunu da tam hatılarmıyorum ama ya cansu dere ya da deniz akkaya neyse olay şundan ibaret....
Okan Bayülgen sevgilisini öve öve bitiremiyor...En sonunda seyircelere dönüyor...
Okan-Şimdi...Siz bu güzel,hanım kızımız için nelerinizi feda edersiniz? Ne verirsiniz ?
seyirciler hemen atlıyor...sesler birbirine karışmış...yatlar katlar milyarlar uçuşuyor....
Ama okan bayülgen gene o sivri zekasıyla aradan birini yakalıyor...bu adam durmadan 5 5 5 diye bağırıyor....Diyalog şöyle....
Okan:Ne bağırıyon lan 5 5 5 diye...5 ne ? 5 trilyon mu,5 apartman mı ? 5 araba mı ? ne bu 5 ?
Seyirci:5 milyon...
Okan:Ne 5 milyonu olm...Görmüyor musun millet neleri feda ediyor...Niçin 5 milyon eder diyosun bu kız ?
Seyirci:Okan abi pazarda eski kaşarın kilosu 5 milyon ....
takdire şaayan bir cevap diye düşünüyorum....
.................................................. .................................................. ..................
Bir haftasonu ev boş...Arkadaşımla oturduk beyaz şovu izliyoruz..Eurovision'a 1 ya da 2 hafta var...Konuk Gülseren...Beyaz ve gülseren birincilik ya da derece için umutlu...
Şimdi anlatacağım bu olay çok aleni birşey değil ama eurovision'a böyle birini göndermenin nasıl bir hata olduğunu,1-2 hafta önceden gümbür gümbür bizden bi b.k olmaz diye bağıran bu diyaloğu yazacağım...
Beyaz:GÜlseren sen hakkaten çok hoş bbir hanımsın...Sesin çok güzel...Ben açıkçası umutluyum senin adına...inanıyorum ki sen başaracaksın...Ama buna herkesin inanması gerek...senin hakkında birçok şey yazıldı şöyle,böyle konuşuldu...bize kendini,sanatçılığını anlatır mısın ?
Gülseren:saol beyazcım çok teşekkür ederim..(bu aradaki şöyle böyle ksımlarının atla***** sadede geçiyorum)...............Ben yedi yaşındayken beri şarkı söylemeye devam ediyorum....
Aman allahım...Aman Aman Aman...Sen TRT şarkı türkçe olacak demedin miydi? Sen TRT Athena ve sertap gibi olmayacak eleme ile en yetenekli bizi en iyi temsiz edecek kişi seçilecek demedin miydi ? E o zaman bu ne ? Koca d.tlü "ben yedi yaşından beri şarkı söylüyorum" cümlesini bir azeri insanının türkçede azerice söylemesinden daha beter söyleyen bir insanı nasıl yarışmaya sokarsın ?
BEN YEDİ YAŞINDAN BERİ ŞARKI SÖYLÜYORUM vıdı vıdı ....al işte...seneye elemeye girecez....
Reha Muhtar
Reha Muhtar'dan sorular...
Reha kimsenin soramadığını sorar
-Mahkumlar kaçmak için mi tünel kazdılar?
Mahallenin muhtarı Reha bey ,tacizle suçlanan okul
müdürüne çıkışır:
-Sen benim sözümü kestiğine göre kim bilir daha neler
yapmışsındır.
Harika Avcı'nin kürtaj yaptırması konusunda ünlü
jinekolog ,Doktor Reha meraklıdır:
-Peki şimdi bebek nerde?
Karısını boğarak öldüren adama büyük insan rehanın ilk
sözü:
-Efenim başınız sağ olsun...
Deha Reha bazen anlamakta güçlük çeker,
-Doğuştan kör olduğunuzu anladım da beyefendi
küçükken de gözleriniz görmüyor muydu onu soruyorum?
Hz.imam Reha
-Salı günü kılınacak Cuma namazından sonraki
defnedilecek cenaze.
Reha sorar :
- Efenim simdi o adam size ne yaptı efenim?
Alparslan Türkeş 'in cenaze törenin olduğu gün sevgili
Reha şöyle konuşur:
- Cenaze töreninde sayıları on binin üzerinde yedi bin
güvenlik görevlisi vardı
Anlayışlı tecavüze uğramış genç kıza canlı yayın
Sorusu:
-Ne yaptılar? O an nasıl hissetiniz?
Saint Bernard Reha'dan, donmak üzereyken kurtarılmış
dağcılara asrin sorusu:
-Soğuk muydu?
Daima akil dolu konuşur Deha Reha:
-Peki siz sormadınız mı sünnetçiye neden hepsini
kestiniz diye?
Tecavüzcü Coşkuna pabucunu ters giydiren Reha sorar:
-Tecavüz ederken neler hissetiniz? Hayır ben pek
tecavüz etmem ondan sordum
Reha bıçaklanan ancak hayatı kurtulan kadına sorar.
-Sizi öldürebildi mi efenim?

fatih982

fatih982

Üye
çok uzun ama sonuna kadar okudum saolasın sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün

KayraBey

KayraBey

Üye
:D Süper...

tempestshine

tempestshine

Üye
Çoğunluğunu okuyamadım.Ama harikaydı :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Güzel bi derleme :) eline sağlık

barisclermont

barisclermont

Üye
Seviyordum Sôyleyemedim... Nefis ellerine saglik.

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:d: reha muhtar çok fena :kop:
:tşk:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
teşekkürler süper bir konu olmuş

Astrosman

Astrosman

Üye
:tşk: acun...

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
Okuyana kadar canım çıktı :kop:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
|-) |-) |-) |-) |-) |-) |-)

Allah nasip ederse bir gün okurum inşallah :tşk:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
mükemmel konu eline emeğine sağlık :)

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
siz de sağolun

bolamanle

Üye
Yarsını okudum süper

tiikerien

Üye
    Konu Sahibi
bi dünya yazı yazdık.bu kadar mı okuyan var

u_cosar

u_cosar

Üye
Çoğunu okuyamadım ama okuduklarım güzeldi sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...