Türk Telekom mobil internet çekmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

carlos77

carlos77

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom mobil internet çekmiyor
arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce Vodafone internet kötü diye Türk Telekom a geçtim ama maalesef Türk Telekom vodafon dan da kötü hiçbir yerde internet çekmiyor. aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaştıran varmı acaba

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce Vodafone internet kötü diye Türk Telekom a geçtim ama maalesef Türk Telekom vodafon dan da kötü hiçbir yerde internet çekmiyor. aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaştıran varmı acaba
musteri hizmetlerine sikayet actirin belki bir isinize yarayabilir benim is yerimde cekim sikinti var sikayet actirdim baz istasyonu kurulumu planlaniyormus baz istasyon yetersiz kaliyormus ama sizin ora nasildir bilemiyorum

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
irfanatalay

irfanatalay

Üye
Müşteri hizmetleriyle muhattap olman lazım. Yoksa telefonundan da kaynaklı bir sorun olabilir.

• Beğen

yusuf.saracen

Üye
Cekmiyorsa degistir daha basit degil mi

• Beğen
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Maalesef Türk Telekom ve Bimcell çoğu yerde evin içinde çekmiyor. İstanbul Sancaktepe gibi bir yerde bile çekmiyor. Müşteri hizmetlerini arasan bile bir çözüm elde edemezsin. Çünkü altyapısı yetersiz kalıyor. Turkcell hepsinden iyidir ama paketlere zam geldi. Geleceksen Turkcell'e gel. 😊

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve Coolwhisper
carlos77

carlos77

Üye
    Konu Sahibi
Yeni değiştirdim zaten 1 yıl mecburen çekeceğim kahrını ama bir daha da Türk Telekoma geçmem.

• Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt