Faturasız Türk Telekom Dönüşen 4 GB Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom Dönüşen 4 GB Paketi
Türk Telekom’da Dönüşüm Festivali Başlıyor, SMS’ler GB’a Dönüşüyor

Paket Bilgisi

Ayda sadece 25 TL'ye

4 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ya da
5 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK

Dönüşen 4 GB paketi Türk Telekom Mağazalarında!

SMS’leri GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS gönderin 1000 SMS 1GB’ a dönüşsün.
  • Dönüşen 4GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 25 TL, mevcut müşteriler için aylık 32 TL'dir.
DONUSEN 4GB yazıp 5555 e gönderin veya hemen

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Doğuş Pertez

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
24 tl ye 4gb 1000 dk 1000 sms festival paketi kullanıyorum konuşma ve sms lerin çok azını kullanıyorum kullanmadığım sms ve konuşma süresini internet olarak kullanabilirmiyim örnek 1000 sms var bunun en fazla 100 tanesini kullanıyorum kalan her ay avea ya kalıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
24 tl ye 4gb 1000 dk 1000 sms festival paketi kullanıyorum konuşma ve sms lerin çok azını kullanıyorum kullanmadığım sms ve konuşma süresini internet olarak kullanabilirmiyim örnek 1000 sms var bunun en fazla 100 tanesini kullanıyorum kalan her ay avea ya kalıyor

Maalesef Sadece Dönüşen Paketler de Geçerli. SMS'i GB'a çevirme işlemi.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Haksızlık yapıyorlar biz aboneler eşşek başımıyızda yeni gelenleri böyle ödüllendiriyorlar gerçi adalet aranacak son insanlar biz türkleriz

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Haksızlık yapıyorlar biz aboneler eşşek başımıyızda yeni gelenleri böyle ödüllendiriyorlar gerçi adalet aranacak son insanlar biz türkleriz

Gelecek ay, paket değişikliği yapabilirsiniz.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
  • Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Değişiklik yapacağım interneti çok konuşma ve sms paketi az fiyatı uygun ne var acaba

Bu Konuda @yeumyang bey, Yardımcı olabilir. :oke:

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Anladığım kadarıyla mevcut abonesiniz maalesef 3 operatorde yeni gelene kampanyalar yapıyor şuan için turktelekomda en uygun paketler mobilist 10 gb paketi var 500 dk 1000 sms 10 gb 35 TL
Birde dönüşen paketler var en yüksek internetli dönüşen 10 gb var 1000 dk 1000 sms 10 gb 50 TL 1000 sms i 1 gb a donusturebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Anladığım kadarıyla mevcut abonesiniz maalesef 3 operatorde yeni gelene kampanyalar yapıyor şuan için turktelekomda en uygun paketler mobilist 10 gb paketi var 500 dk 1000 sms 10 gb 35 TL
Birde dönüşen paketler var en yüksek internetli dönüşen 10 gb var 1000 dk 1000 sms 10 gb 50 TL 1000 sms i 1 gb a donusturebilirsiniz
24 tl ye 4gb 1000 dk 1000 sms festival paketi kullanıyorum internet yetmiyor konuşma ve sms lerin onda birini anca kullanıyorum hepside avea ya kalıyor benim istedim 200 dk 200 sms 6gb internet 25 tl üzerinde paket alacak durumda değilim onun için

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Maalesef mevcut aboneye dediğiniz gibi bir paket yok genelde 500 dk 1000 sms li paketler var online işlemlerden alabileceğiniz Şuan için sizin için en uygun paket mobilist 5 gb paketi 250 dk 1000 sms 5 gb 25 TL bir inceleyin yalnız paket otomatik yenilenmiyor sizin her paket bitiminde online işlemlerden almanız gerekiyor

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Maalesef mevcut aboneye dediğiniz gibi bir paket yok genelde 500 dk 1000 sms li paketler var online işlemlerden alabileceğiniz Şuan için sizin için en uygun paket mobilist 5 gb paketi 250 dk 1000 sms 5 gb 25 TL bir inceleyin yalnız paket otomatik yenilenmiyor sizin her paket bitiminde online işlemlerden almanız gerekiyor
Fena değil paket bitiminde alırım ama kullandığım paketi iptal edince bu paket bir kaç ay sonra ücreti 30 tlye Çıkarırmı çıkarır

yeumyang

yeumyang

Moderator
Fena değil paket bitiminde alırım ama kullandığım paketi iptal edince bu paket bir kaç ay sonra ücreti 30 tlye Çıkarırmı çıkarır
Ücret konusunda birşey diyemem 30 TL ye çıkarabilir türktelekom a kalmış birşey Turkcell paketlere zam yaptı Vodafone de zam yaptı türktelekom da yaparmi bilemem

• Beğen

Üst Alt