Faturasız Türk Telekom Dönüşen 2 GB Paketi - 3 GB Cepten İnternet ve Her Yöne 1000 DK / Ayda sadece 20 ₺

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom Dönüşen 2 GB Paketi - 3 GB Cepten İnternet ve Her Yöne 1000 DK / Ayda sadece 20 ₺
Türk Telekom’da Dönüşüm Festivali Başlıyor, SMS’ler GB’a Dönüşüyor

Paket Bilgisi

Ayda sadece 20 TL'ye

2 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ya da
3 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK

Dönüşen 2 GB paketi Türk Telekom Mağazalarında!

SMS'leri GB'a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555'e SMS gönderin 1000 SMS 1GB' a dönüşsün.

DONUSEN 2GB
yazıp 5555 e gönderin veya hemen
  • Dönüşen 2GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 20 TL, mevcut müşteriler için aylık 27 TL'dir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler. :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

ahmetxbjk

Üye
Türk Telekom’da Dönüşüm Festivali Başlıyor, SMS’ler GB’a Dönüşüyor

Paket Bilgisi

Ayda sadece 20 TL'ye

2 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ya da
3 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK

Dönüşen 2 GB paketi Türk Telekom Mağazalarında!

SMS'leri GB'a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555'e SMS gönderin 1000 SMS 1GB' a dönüşsün.

DONUSEN 2GB
yazıp 5555 e gönderin veya hemen
  • Dönüşen 2GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 20 TL, mevcut müşteriler için aylık 27 TL'dir.
Ben dönüşen 4 gb yaptim ama nedense vodafone 2 gb internet bana ay sonuna kadar yeterken türk Telekom 4 gb yetmedi. Evde iş yerinde wifi kullanmama rağmen.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Rica ederim.
Ben dönüşen 4 gb yaptim ama nedense vodafone 2 gb internet bana ay sonuna kadar yeterken türk Telekom 4 gb yetmedi. Evde iş yerinde wifi kullanmama rağmen.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Türk Telekom'un İnternet Hızı; Vodafone göre çok daha iyi olduğu için, Haliyle kısa zamanda bitiyor.
Zaten Türk Telekom'un uygulamasının hızı bile Vodafone'den 1000 kat daha iyi, daha önce Vodafone'de çok sıkıntı cektim. Yanimdakiler Jet gibi Internet'de dolaşırken, benim Sayfalar bile yuklenmyor'du. MH. Aradığımda ise Cihaz ayarlarından diyip gecistiriyorlardi. Bir daha kesinlikle Vodafone'a geçmem.

Son düzenleme:
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Yakında geliyorum az kaldı

• Beğen
vedat1966

vedat1966

Üye
Hız meselesi o anki baz istasyonuna göre değişim göstermekte. Şu an evde tüm operatörlerin kartları var. (Aktif kullanılıyor) Birbirinden pek bir farkı yok. Bazen internet üzerinden maç seyrediyoruz. Sıkıntı yok. Kızılay'a inince hepsi de sıkıntılı.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen