Türk Telekom, AKN'siz İnternet Kampanyalarını Duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Türk Telekom, AKN'siz İnternet Kampanyalarını Duyurdu
Türk Telekom yeni aboneler için AKN'siz internet kampanyalarını açıkladı. 1 Ocak 2019 tarihi ile Adil Kullanım Noktası (AKN) kaldırılıyor. Mevcut aboneler için internet hızı ve fiyat tarafında herhangi bir değişiklik olmayacak. Yeni aboneler için ise yüksek hızlarda AKN'siz internete sahip olmak oldukça pahalı olacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türk Telekom tarafından paylaşılan yeni AKN'siz internet tarife fiyatlarını aşağıdan görebilirsiniz.
  • 4 Mbps : 59,90 TL
  • 6 Mbps : 69,90 TL
  • 8 Mbps : 79,90 TL
  • 16 Mbps : 92,90 TL
  • 24 Mbps : 119,90 TL
  • 35 Mbps : 149,90 TL
  • 50 Mbps : 249,90 TL
  • 100 Mbps : 335,90 TL
Türk Telekom sunduğu hızlara göre fiyat tarafında büyük bir artışa gitmiş. Açıklanan tarifeler taahhütlü ve her tarife için ilk yılın ardından 10 TL daha fazla ödemeniz gerekecek. 4 Mbps hızında AKN'siz internet için ilk yıl 59,90 TL öderken sonraki yıl 69,90 TL ödemeniz gerekecek.

Türk Telekom tarafından açıklanan yeni AKN'siz tarifeler sosyal medya üzerinde tepki almaya başladı. Sizlerde bu konu altından açıklanan yeni tarifeler hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: umuti1975

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
Netspeed , millenicom , oris telekom vb firmalarda 100 mbit hizlari 69 70 tl lere verebiliyorken Turk Telekomun Boyle Milleti Kaziklamaya Calismasi Cok Uzucu , Maalesef bizim Ulkemizde Bi yeri Yaparken Bi yeri Yikmak Farz olmus...

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Türk Telekom bugün sürpriz bir şekilde bu tarifelerin yer aldığı sayfayı sitesinden kaldırdı. Daha doğrusu aynı linke girdiğimiz zaman tarifeleri ve fiyatları göremiyoruz sadece aşağıdaki bilgi yer alıyor aynı sayfada. Gelen tepkiler üzerine kaldırdıklarını düşünüyorum. Yıl olmuş 2019 koca TT gelmiş 4 MB limitsiz internet 60 lira diyordu :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

0MG90

0MG90

Üye
O listede 4mbit'in olması ayrı saçmalık, 60 lira istemek ayrı bi saçmalık.

• Beğen
umuti1975

umuti1975

Üye
Ne kadar kazık tarifeler bu ne yaa yıl 2019 olmus internet ucuzlayacagina katlanmış akk hic kalkmasaydı daha iyiydi...

Symbianist

Symbianist

Üye
Yan firmalardan alin daha itiyi. Ben ttnet ten netspeede gectim. Bakal 1 haftadir sorun yok. Ttnet ten bir farki da yok

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bence 2019a girdikten sonra fiyat güncellemesi yapacaklar
Ve fiyatları indirdik diyerekten reklam vs ayarlayacaklar
Bu fiyatlar ise taahhüt yaptırmayanları korkutmak için böyle ayarlandığını düşünüyorum
Eğer ciddi ciddi bu fiyatları bu hızlara verebilecek birilerinin olduğunu düşünüyorlarsa orasını bilemem

yeumyang

yeumyang

Moderator
Tepki gelmeseydi bence bu fiyatlara vereceklerdi 1 ocakta indirim yapacaklardir

hdmactv

Üye
bu fiyatlar gerçekten çok çok yüksek fiyatlar

Üst Alt