Turk telekom Adsl Fiyatlarında İndirim ve TTnet Yeni Kampanya Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Turk telekom Adsl Fiyatlarında İndirim ve TTnet Yeni Kampanya Hakkında
Elimize ulaşan bilgilere göre Türk Telekom, ADSL fiyatlarında indirim uyguladı. TTNet ise, bu indirime bir de kampanya ekledi.

Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanan 2% -4% gibi cüzzi bir indirim oranı, bu aydan sonra gelecek olan ADSL faturalarımıza da yansıyacak. Bize ulaşan bilgilere göre, Türk Telekom kuruluşu olan TTNet, "İnternete Hoşgeldin" kampanyası düzenleyerek, kullanıcılara çok cazip seçenekler sunacak. Kampanyadan yararlananlardan bağlantı ücreti alınmayacak. 1024 kpbs 4 GB tarife paketinde modem almak istemeyenler, yıl sonuna kadar 29 YTL yerine 15.99 YTL verecek. Kablolu modem tercih eden kullanıcılar, 3 ay boyunca 15.99 YTL, kablosuz modem isteyenler ise 2 ay boyunca 15.99 YTL ödeyecek.

Öncelikle kampanya hakkındaki detayları madde madde netleştirelim:

• İndirimli tarifeler Ocak 2009'a kadar geçerli. Kampanya başvuru süresi ise 10 Temmuz -30 Eylül 2008.
  • Yeni ADSL abonesi olacaklardan bağlantı ücreti alınmayacak. (Normalde 29 YTL)
  • Yeni tarifelerden yararlanmak için 24 aylık abonelik taahhütnamesi imzalanması gerekecek.
  • 9 Temmuz ve daha sonrasında aboneliğini iptal ettirip yeni abonelik yaptıranlar bu abonelikten yararlanamayacak.
  • Eski aboneler, bu yeni kampanyadan yararlanamıyor.
  • Kampanya bittikten sonra, yürürlükteki ADSL tarifelerinden ücretlendirmeye devam edilecek.
  • Kablolu veya kablosuz modem alanlar, sadece tabloda belirtilen ay kadar indirimli tarifeden yararlanabilecek. Diyelim ki bu kampanya dahilinde 4 Mbit kotasız ADSL aboneliği yaptırdınız ve kablosuz modem aldınız. 2 ay boyunca 48,99 YTL ödeyeceksiniz, daha sonra 89 YTL ödemeye başlayacaksınız.

Kampanya Dahilinde Diğer Seçenekler

- 1024 kpbs 6 GB tarife paketi 39 YTL yerine 20.99 YTL
- 2048 kbps 6 GB limitli 49 YTL yerine 26.99 YTL
- 1024 kbps limitsiz 49 YTL yerine 26.99 YTL
- 2048 kpbs limiztsiz 69 YTL yerine 36.99 YTL
- 4096 kpbs limitsiz 89 YTL yerine 47.99 YTL olacak

24 Ay Devam

Bu tarifeden faydalanmak için 24 ay boyunca aboneliğinizin devam etmesi gerekiyor. Ayrıca 1 Temmuz 2008'den sonra ADSL hattını kapatanlar, bu kampanyadan yararlanamıyor.

24 aylık süresi dolmadan iptal ettirmek isteyenlerden, taahhüt süresi dolmadan ADSL hattının iptal ettirdiklerinden dolayı, indirim miktarının tamamı geri alınacak. Ayrıca modem hediyesinden yararlanmış müşterilerden kablolu modem tercih etmişler ise 50 YTL, kablosuz modem. tercih etmişlerse 125 YTL modem ücreti alınacak.

Modemler de Belli

Elimize ulaşan, resmi olmayan ama bu hafta içerisinde duyurulması beklenen bilgiler içerisinde kampanyada hediye edilen modemlerin markaları da var. Kullanıcılara Airties , Zyxel, ve Picatel modemler hediye edilecek.

Mevcut Aboneler Ne Yapacak ?

Mevcut aboneler bu tarifeden yararlanamıyor. Ancak, Telekom'un duyurmadığı bir detay var: Eğer memnuniyetsizliğinizi dile getirirseniz, 12 ay boyunca %12 indirim alma imkanınız olacak. Bizden duyduğunuzu söylemeyin
Kampanyada hediye edilecek modemler ve özellikleri nelerdir?
Kampanya kapsamında hediye edilecek kablolu modemler; ADSL2+ destekli 1 adet USB 1 adet ethernet portlu combo modemlerdir. (Airties, Pikatel ComboMax ya da Exper kablolulu modemler). Kablosuz modemler ise, tek portlu ADSL2+ destekli Airties, Pikatel Airmax, Exper kablosuz modemlerdir. Kampanya başvurunuz esnasında satış noktalarındaki mevcut modemlerden herhangi biri hediye edilecek.

Nazy

Nazy

Üye
bunlar sadece yeni aboneler içinmi
bizimi çin bişey yokmu:(

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
eski abonelere %2-%4 gibi düşük bi indirim olacakmışş...:(

yusufucan

yusufucan

Üye
oda güseLde İnşaLLah Bizede Olur BenımKı Sınırsızz ne Kdar İndirim OLur :D

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hadi bakalım hayırlı olsun.

zaimcaglayan

zaimcaglayan

Üye
yaa indirim fln olsa neye yarar nerdeyse en pahalı ve en duşuk internet i kullanıyoruz almanya da 256 hızlık internet bizim 1024 den daha hızlı

mustafazeyn

Üye
2.sene ıcın fıyat verıolarmı acaba :)
ya netb o zmn 50 mılyon olursa zorunlu sözlesme yomu?

kabasakalist

kabasakalist

Üye
yaaaa bu 24 aylık taahhüt canımı sıktı benim :(

sun_light

sun_light

Üye
ya benim için sorun diil 2 yıldan önce bırakmayı düşünmem zaten. güzel de bence bu fiyatlar falan. ben başvurdum bile.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
birgün benimde sınırsız baglantılı bir internetim olurmu :( bıktım bu kota belasından 4 gb bana 1 saat bile dayanmas normalde:(

eddyredline

eddyredline

Üye
eski abonelere %2-%4 gibi düşük bi indirim olacakmışş...:(
yuzde 12 oldugu soleniyo eski abone ucretinin oda belirtirseniz tabi!!!:@
:vurbunuda gectik tam 2048 geçim diyorum adamlar kafayı sıyıttırıyo :vurturkuz ya para bol diyo ekmek bulamayanlarda pasta yesin diyo taahut sozleşmesini ne oldugunu bilmeden alan birçok kullanıcı verilen sureden once aboneligini kapattıgı an normal ucretlendirme yonunde kullandıgın ay ve bin bir tane zırva cikartıp soyuyor
Ama merak etmeyin bir kac yeni firma gelip kendi aglarını attıgında bagımsız olacak internet avrupadaki gibi biz gormesekte bizim bebeler gorur artık:vur

__Midas__

__Midas__

Üye
aldım gecen persembe, kblosuz pikatel hediyesiymiş ,fakat 4gb ın 1,4 ü 4 günde doldu:)

uzunefe.63

Üye
bence türk telekom şaşmayın bu kadar ucuz ttnet nerde haydi durmayın kaçırmayın

Üst Alt