Türk oyunu Tricky Puck


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atifkaraca

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar
Yeni bir oyun çıkmış adı Tricky Puck duydunuz mu bilmiyorum? Türk yapımı oyunmuş duyduğuma göre bana eğlenceli geldi.Ayrıca ücretsiz, Siz ne düşünüyorsunuz?
trickypuck.com yazarak ulaşabilirsiniz
Teşekkürler
 
zero12

zero12

Üye
Türkçe olmasına imkan yok. İsmi bile ingilizce.
 
15097

15097

Üye
Türkçe dili desteklemiyor ama :ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt