Türk Kızı Tacını Geri Verdi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Türk Kızı Tacını Geri Verdi...
TÜRK KIZI TACINI GERİ VERDİ...

Berlin'de düzenlenen yarışmada Berlin güzeli seçilen Türk kızı Eda Taşören tacını geri verdi.
Eda'nın babası Fuat Taşören de, sözleşmeyi imzalaması durumunda Eda'nın eğitiminde iki yılını kaybedeceğini belirterek, “Eda doktor olmak istiyor. kendisinin seçtiği bir meslek. Buna devam etmek istiyor” dedi.
Baba Taşören, sözleşmeyi bir avukata incelettiklerini, “Miss Germany” yarışmasında katılması ve kazanması durumunda geri dönüşün olmayacağını belirterek, “Yarışmaya zaten bir şaka olarak katılmıştı. Bu yarışmaya şaka yollu olarak katılsaydı ve kazansaydı dönüş yolu olmayacaktı. Kendisi de bunu böyle istedi” şeklinde konuştu.
Eda'nın Polonya'da eğitim gördüğünü, bu yıldan sonra Almanya'da eğitimini sürdürme olasılığının bulunduğunu ifade etti. Eda da B.Z gazetesinde yer alan haberde, “Şu an sınavlara hazırlanıyorum. Çok çalışmam gerekiyor. Hedefim güzellik kraliçeliği değil, cerrah olmak istediğimi anladım” dedi.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Akıllı kızmış.

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
bencede akıllı kızmıs

technonur

technonur

Üye
bencede öyle valla azra akının şimdi sesi bile çıkmıyo mesela mankenlik şarkıcılık falan sakat işler en iyisi garanti meslek

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
ama yetenek varsa iş yapıyorlar;)

mservank

mservank

Üye
valla tebrik ederim bence diplomasını aldıktan sonra mankenlikle uğraşacaksa bişi diyemem ama bence iyi yapmış

c3r3n

c3r3n

Üye
hımmm ilginç.gercekten akıllıymış

Salihyet

Salihyet

Üye
gerçekten akıllı ve güzel(dir)miş yarışma kazanacak kadar bile olsa. önemli olan iç güzelliği zaten :ehe
en güzel cerrah yarışması düzenlenirse artık kısmet oraya katılır ;)

keremerson

keremerson

Üye
Afferim kıza walla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...