Türk Hacker 21.549 Siteyi 1 Günde Hackledi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Türk Hacker 21.549 Siteyi 1 Günde Hackledi
45 yaşında olduğu sanılan 'iskorpitx' takma isimli bir Türk bilgisayar korsanı, önceki gün aynı anda tam 21 bin 549 internet sitesini hackledi. 19 Mayıs Gençlik Bayramı'na denk gelen günde çoğunlukla Fransa ve Yunanistan çıkışlı olan sitelerde İngilizce olarak Ermeni, Yunan ve PKK karşıtı ağır ifadeler çıktı. Sitelerde Türk bayrağı ve Atatürk resmi de yer aldı. Daha önce Microsoft'un sitesini de çökerten iskorpix bu saldırılarıyla rekor kırarak internet tarihine geçti. Türk hacker, son 3 yılda ise 117 bin web sitesini çökertmiş.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ya ben bu adama nasıl ulaşabilirim ?
Belki benim Msn'imi geri alır..

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Benim msnde çalınmıştıda uraştım geri gelmedi malesef:)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bana bu adamın adresini bulabilirmisin ?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
gizli sorunu hatırlamaya calış bence msn için

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Nerden bulim yav bulsam bile diyaloga girmem bilgisayarı çökertir mazallah :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Helal olsun ne diyeyim.. :)

aLone

aLone

Üye
helal olsun !

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Helal olsun ne diyeyim

alcatraz1907

alcatraz1907

Üye
ellerine sağlık ii yapmış

eframislove

eframislove

Üye
bu adamın röpartajını okudum helal olsun diyorum çökerttiği tüm siteler yabancı kaynaklı ayrıca türk kaynaklı siteleri korudugunu öngörüyor türk internetinin göznurları helal olsun size :oke:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hayır:'(

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Bende 1 keresinde çaldırdım 60 milyon gitti :(

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Keşke para ile geri dönse , gözümü kırpmadan veririm..Benim için birisinin hatırası çok önemlidir, ve o kadar arkadaşım.

catalfleg

catalfleg

Üye
ben bu adamı tanıyorum sanal alemden izmir çevresinde oturuyor ayrıca o lakabıda izmirde bulunan bir balıktan almıstır ;);) Türk Hacker lerin örnek aldıgı bır ınsandır kendı urettıqı programla hacklemedıqı sıte kalmadı tek amacı sıtelerde bulunan terör ve dıer turlu reklamları kaldırmalarını saglamak bı roportajında bende ıstesem herkesın kredı kartını dolandırırdm ama su an hapıshanede olurum demıstı ;);) araştırırsanız bulmanız zor deil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...