Türk futbolunun yeni patronu Mehmet Ali Aydınlar


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samsun55''

Samsun55''

Üye
    Konu Sahibi


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda tek aday olan Mehmet Ali Aydınlar, 201 delegenin oyunu alarak başkanlığa seçildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkan ve yönetim kurulu Ankara'daki genel kurulla belirlendi. Saat 11:15 civarında TFF Seçimli Olağan Genel Kurulu çoğunluğun sağlanması ile başladı. Genel Kurul'da divan başkanlığı için yapılan oylamada Levent Bıçakçı bu göreve getirilirken, divan üyeliklerini Nihat Özdemir, Metin Keçeli ve Sevda Karaali üstlendi.


Ankara Sheraton Oteli'nde yapılan ve 300 delegin oy kullandığı genel kurulda oylama öncesinde, TFF Başkanı Mahmut Özgener konuştu, daha sonraki bölümde üyeliği askıya alınan Ankaraspor'un durumu görüşüldü, son olarak da tek aday olarak seçime giren Mehmet Ali Aydınlar'ın konuşmasına geçildi.


201 OYLA BAŞKAN SEÇİLDİ
Konuşmaların ardından gizli oylama ile yapılan seçime geçildi. Mehmet Ali Aydınlar, 201 delegenin oyunu alarak başkanlığa seçildi.Aydınlar, TFF'nin 88 yıllık tarihindeki 39. başkanı oldu. Aydınlar'ın seçilmesi ile birlikte Merkez Hakem Kurulu başkanlığına Yusuf Namoğlu, Tahkim Kurulu başkanlığına da Hasan Gerçeker gelmiş oldu.


AYDINLAR'IN LİSTESİ
TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim listesi şöyle:
Göksel Gümüşdağ
Lütfü Arıboğan
Önder Karaduman
Hüsnü Güreli
Erhan Kamışlı
Kemal Olgaç
Cüneyt Tanman
Servet Yardımcı
Yunus Egemenoğlu
Mehmet Akif Üstündağ
Mehmet Baykan
Ergün Tekin
Arif Koşar
Hakan Kanık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt