Türk Bayrağı teması (s60 3rd)

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türk Bayrağı teması (s60 3rd)
Türk Bayrağı Teması s60 3rd (240*320)

Tema ; s60 3rd telefonlar içindir. signed edilmiştir. bütün imajlar SVG dir. Ay ve yıldız herhangi bir yerden kopya imaj değildir tamamiyle adobe illustrator programı ile dizayn edilmiş svg imajdır. list grid barı animasyonludur.

Güle güle kullanın.
:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir, join_23, aleko978 ve 9 diğerleri

metehan_55

metehan_55

Üye
teşekkürler

bolatturgut

Üye
tesekkurler

OSMAN_BEDIR87

OSMAN_BEDIR87

Üye
Güzel Tema Biraz Ekrran Görüntüsü ALdım

Salihyet

Salihyet

Üye
tema 10 numara :)

Salihyet

Salihyet

Üye
ama mesaj bölümünde biraz sıkıntı oluyo, orda ki yazıyı beyaz yapabilirmsn ? mümkünse

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ama mesaj bölümünde biraz sıkıntı oluyo, orda ki yazıyı beyaz yapabilirmsn ? mümkünse

evet farkettim.. fakat temayı yaparken her bölüm için ayrı imaj veya renk işlenmiyor.. bir imajı yada rengi birden fazla bölüm kullanıyor.. hemen bir düzeltme yapıp en kısa zamanda ekliyeceğim..:oke:

M.U.H.A.M.M.E.T

Üye
Sagol Paylasim Icin. Süpermis.

mkakca

Üye
ellerine sağlık dostum

cngz68

cngz68

Üye
Harika bir tema.Teşekkürler.

***zWrC***

***zWrC***

Üye
çok güzel bi tema tşkr

safakk34

safakk34

Üye
çok güzelmiş ya tşk

boduro

Üye
bu bayrağın güzelliği temaya yansımış bayrağımıza gölge olmak isteyen köpekler ancak onun rengini bürünebilirler emeğine sağlık kardeş

cCeaNn

cCeaNn

Üye
emeğine sağlık kardeş fakat senden bir ricam olucak alttaki resmi kullanarak maxicepe özel güzel bir tema daha yaparmısın lütfen_?

mustagam

Üye
pardon ben nokia5310 express müsic kullanıyorum.şimdiye kadar hiç uygun tema bulamadım.sis diye bişey varmış olmuyormuş. bana yardımcı olurmusuz

cCeaNn

cCeaNn

Üye
senin telefona .nth uzantılı tema uyar yani senin telefonun symbian s40 (symbian s40 bölümünde uygun temaları bulabilirsin;))

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
emeğine sağlık kardeş fakat senden bir ricam olucak alttaki resmi kullanarak maxicepe özel güzel bir tema daha yaparmısın lütfen_?

şu an elimde bir tema çalışması var cCeaNn... bitsin verdiğin resimi çalışırım..:oke:

Üst Alt