Turbo Vodem Cihazının Özellikleri Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Turbo Vodem Cihazının Özellikleri Nedir
Turbo vodemin normal Vodem cihazından farkı nedir? hızı nedir?
Vodafone nun kendi sitesinde bu konuda hiç bir bilgi bulamadım? Ayrıca Vodafone merkezlerinde de bu konuda net bilgi yok. Kutusunun üstündede herhangi bilgi yok.
Sadec 6 aylık 29 tl lik internet paketinden bahs ediliyor.

R.A.M

R.A.M

Üye
sitesinde bilgi verilmiş 21Mbps internet hızı var ama türkcell e182 modelinde aynı buna niye turbo modem deniliyor anlamadım.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
sitesinde bilgi verilmiş 21Mbps internet hızı var ama türkcell e182 modelinde aynı buna niye turbo modem deniliyor anlamadım.

Demekki turkcell için normal olan internet hızı vodafone'a göre çok hızlı olsa gerek ki turbo diyor :D

TheCower

TheCower

Üye
+1 katılıyorum :)

phasan

phasan

Üye
en ıyı vodafone

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Peki Turbo Vodem de Turkcell Avea Kullanmak mümkün mü?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Hayır arkadaşlar oradaki TURBO kelimesinin nedeni daha hızlı olduğundan değildir. TURBO VODEM ile Normal VODEM arasındaki fark ise şudur;

Normal VODEM'i bilgisayarınıza bağladığınız da sürücü yüklemenize çevirmeli bağlantı kurma veya elle girilmesi gereken bir takım ayarlar gerekebilir.

TURBO VODEM de ise cihazı usb den bilgisayara taktığınız andan itibaren hiç bir yükleme ve ayar yapmadan direk internete girmenizi sağlamaktadır.

Aradaki fark budur :)

• Beğen
Tepkiler: yesilaygunes
phasan

phasan

Üye
Hayır arkadaşlar oradaki TURBO kelimesinin nedeni daha hızlı olduğundan değildir. TURBO VODEM ile Normal VODEM arasındaki fark ise şudur;

Normal VODEM'i bilgisayarınıza bağladığınız da sürücü yüklemenize çevirmeli bağlantı kurma veya elle girilmesi gereken bir takım ayarlar gerekebilir.

TURBO VODEM de ise cihazı usb den bilgisayara taktığınız andan itibaren hiç bir yükleme ve ayar yapmadan direk internete girmenizi sağlamaktadır.

bilgi için teşekkürler en iyisi vodafone

gölgee_65

gölgee_65

Üye

Bilgi için :tşk:

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Rica ederim arkadaşlar.

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Peki Turbo Vodem de Turkcell kullanmak mümkün mü?

----------Eklendi @ 12:52:35 ---------- Yazıldı @ 12:50:48 ----------

Turbo Vodem de Turkcell kullanmak mümkün mü?

wakkai

Üye
voddafone turkcell ttnet avea hepsinin 3G modemlerinde sim kilitii mevcuttur ama çeşitli programlarla bu kilit çözilebilir. eğer böyle bir problemin varsa yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: yesilaygunes

byfrodo363

Üye
bende türkcell vınn var vodafone de internet paketim var türkcell vınn da vodafone sim kartı kullanmak istiyorum yardıncı olurmusunuz?

mehmetfd

Üye
bende türkcell vınn var vodafone de internet paketim var türkcell vınn da vodafone sim kartı kullanmak istiyorum yardıncı olurmusunuz?

Mobil partner programı ile yada vodem kilit kodu nu kırarak

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Programın kendi sitesi var mı son sürümünü indirebileceğimiz ve kullanıda anlatabilir misin?

onurahmet03

onurahmet03

Üye
Demekki turkcell için normal olan internet hızı vodafone'a göre çok hızlı olsa gerek ki turbo diyor :D
Vodafonenin şehir içlerinde veya bazı kırsal yerlerde acayip çekiyor turkcell vodafone hız testinde vodafone 1 Numara turkcell naparsa yapsın vericileri yükseltmedikten sonra .

- - - Eklendi - - -

Programın kendi sitesi var mı son sürümünü indirebileceğimiz ve kullanıda anlatabilir misin?
Mobile partner programı https://hotfile.com/dl/159257696/7c2d580/Mobile_Partner_11.302.09.01.539_Voice_USSD.zip.html Kısaca anlatıyorum .Vodemin programını kaldır bu programı kur sonra vodemi tak altta hattının ismi ve çekimi yazıyorsa olmuştur alıyordur :)

- - - Eklendi - - -

Mobile partner programı ; https://hotfile.com/dl/159257696/7c2d580/Mobile_Partner_11.302.09.01.539_Voice_USSD.zip.htm l Kısaca anlatıyorum .Vodemin programını kaldır bu programı kur sonra vodemi tak altta hattının ismi ve çekimi yazıyorsa olmuştur alıyordur Turbo Vodem Cihazının Özellikleri Nedir

Üst Alt