Tunewiki Şarkı Sözü Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phoenix_

phoenix_

Üye
    Konu Sahibi
Tunewiki Şarkı Sözü Sorunu
Arkadaşlar tunewikinin son sürümünü kullanıyorum.Bazı gruplara ait parçalarda direk "Sorry,these lyrics are not available in your region" yazıyor.Yani sizin bölgede kullanılamaz bu sözler hacı diyor.Aklıma DNS geldi ama işe yaramadı.Üyelik var tunewikiye tabi,siteden baktım ülke seçme falan yok ayarlarda heralde kendi algılıyor otomatikman.Bir çözümünü çaresini bilen var mıdır???

benighted

benighted

Üye
orda bölgenizde kullanılamaz demiyor bu şarkının sözleri mevcut değil telefonunuzda kullanamazsınız anlamında söylüyor.
şarkı sözlerini bulup tunewikiye eklemen gerekiyor ama nasıl olduğunu tam bilmiyorum hiç uğraşmadım çünkü :oke:

phoenix_

phoenix_

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam ya bolge ile alakali olmali youtube vevo da falan da cikiyordu bu tarz bir sey.mesela sunlarda oluyor :amy macdonald_this is the life,bon jovi-runaway,green day in tum parcalari
soz bulamayinca "sorry,no lyrics yet.please add them tunewiki" yaziyor.
Bu arada mesajin icin saol sanirim ilgilenen olmayacak pek :)
edit:bazi parcalarin sozleri vardi,aradan cok zaman gecti dinlemeyeli,net bagliyken yakaladi alet .sozleri sildi kullanamazsin dedi.illa amerikada falan olmak lazim anlasilan

benighted

benighted

Üye
rica ederim yardmlasmak icin buradayiz zaten. ayrica ben de fark ettim ki metallica nin hicbir sarkisinin sozunu gostermiyor ayni hatayi veriyor.cok garip bir durum halbuki bircok yabanci sarkinin sozunu gosteriyor.demekki goremedigimiz farkli bir sey var ama cozmek icin ugrasacam eger sende cozumu bulursan buradan yazarsan cok makbule gecer

phoenix_

phoenix_

Üye
    Konu Sahibi
metalicanin parcalarinda da sarkinin yayincisi sozlerin kaldirilmasini istedi diyor.o da cok ilginc aslinda neden istemis ki sozler zaten heryerde var parali degil bir sey degil.

benighted

benighted

Üye
gercekten ilgincmis ben de senden ilkkez duydum bunu kotu bir durum cidden ozellikle benm icin

phoenix_

phoenix_

Üye
    Konu Sahibi
bir cozum cikmayacak anlasilan

benighted

benighted

Üye
evet bilgisi olan yok gibi ne yazikki :(

phoenix_

phoenix_

Üye
    Konu Sahibi
soruna çözümü başka programla buldum.forumda da var "musixmatch" diye bir yazılım.aradığım her söz var.ama müzik-yazı sekronizasyonu yok.yine de iyi.gruplar hakkında kısa biyografi falan da var.

yavuz580

yavuz580

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
tune wikinin TR versiyonu imzamdaki linklerde var ve gerekli ayarları yapın ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt