Tuncay'ı Çıldırtan Olay

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Tuncay'ı Çıldırtan Olay
Tuncay'ı Çıldırtan Olay

İngiltere Premier Lig'de Stoke City forması giyen milli futbolcumuz Tuncay Şanlı bu hafta oynanan 2-1 mağlup oldukları Hull City maçında sahada sadece 7 dakika kalabildi.

7 DAKİKA SONRA OYUNDAN ALINDI

Middlesbrough'dan tam 6 milyon euroya transfer edilen fakat menajer Tony Pulis tarafından sezon başından beri genelde yedek kulübesinde tutulan Tuncay Şanlı, Hull City maçında 81. dakikada oyuna girmesine karşın 7 dakika sonra oyundan alındı.

SOYUNMA ODASININ YOLUNU TUTTU

Hem tribünler hem de Tuncay bu karar sonrası büyük bir şoka uğrarken Tuncay'ın değişiklik sonrası yedek kulübesine değil, sinirli bir şekilde soyunma odasına gitmesi dikkat çekti. Tuncay’ın yerine Wilkinson oyuna dahil edilirken maçın skoru 2-1 olarak şekillendi.

Stoke City’nin golü Etherington’dan gelirken Hull City’nin gollerini Olofinjana ve 90. dakikada Hasselink kaydetti.

Ensonhaber

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
7 dk oynatıcan hiç oynatma be:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tuncay kendin ettin kendin buluyorsun...
Sana sonuna kadar kucak açan yuvana gelmedin...O takımdan 100 kat daha geri de olan kötü stoke city e gittin..

Üzülmüyorum..Çeeeeeeek...!

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
Demekki adamın kapasitesi o kadarmış. Üstüne gitmemek lazım :ehe

'Davut

'Davut

Üye
Ah tuncay ah gide gide gittiğin takım ligin en kötü takımı yani bu takım bu sene 2.lig'e düşecek bu kesin yine sezon başı tuncay hangi takıma gidecek kesin bu konulaşacak....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hocası açıklama yaptı ; diyor ki , o sırada 10 kişi kalmıştık..Tuncayı çıkartıp yerine defans adamı aldım..Skoru korumak adına , geriye çekilmeliydik diyor..Yine olsa yine yaparım dedi ?

Fakat ; son dakikalarda defans aldıkları için yenilediler Hull City'e..:) 2-1...

Atakan

Atakan

Üye
Tuncay neden böyle bir takıma gitti anlamıyorum.Neden hep küme düşmemeye oynayan takımlara gidiyor ki? Premier Ligde oyunuyor denmesi için mi,yoksa askere gitmemek için mi Fb'ye gelmedi? Kendi hatası,düşürsün bu takımı da kümeye öyle gelsin Türkiye'ye :ehe

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
DiaBLoS™;1763044' Alıntı:
Tuncay kendin ettin kendin buluyorsun...
Sana sonuna kadar kucak açan yuvana gelmedin...O takımdan 100 kat daha geri de olan kötü stoke city e gittin..

Üzülmüyorum..Çeeeeeeek...!
katılıyorum beş kuruş etmez takıma gitti kendi düşen ağlamaz..

Marchegiani

Marchegiani

Üye
İngiltere'de oynamak istiyorum dedi. Gitti İngiltere'nin en dandik takımına. Görsün şimdi gününü..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu olay kimin başına gelse çıldırırdı. Adamı oyuna soktuğu gibi geri çıkartmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...