Tuncaydan şok teklif

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Tuncaydan şok teklif
Tuncay'dan şok teklif!
Tuncay'dan şok teklif! F.Bahçe-D.Bakır maçında oyundan çıkıp kulübede oturduğu sırada karşılaşmanın hakemi Serdar Tatlı'ya "Şerefsiz bu hakem" dediği için kırmızı kart görüp 3 maç ceza alan Tuncay Şanlı hakkında şok iddia. Sarı-lacivertli camia, genç futbolcunun kırmızı kart görmeden önce kulübede söylediği öne sürülen sözleri konuşuyor. Maç seyircisiz oynandığı için kulübeden gelen "Şerefsiz bu hakem" sözünü duyan 4. hakem Fırat Aydınus durumu Serdar Tatlı'ya iletmiş, Tatlı da bu sözü Tuncay'ın söylediğini tespit ederek kırmızı kartı göstermişti. Yedek kulübesindekiler buz kesti İddiaya göre, Tuncay, kart gördükten sonra yanında oturan yedek kulübesindeki arkadaşı Mahmut Hanefi'ye dönerek "Keşke 'Ben söyledim' diyerek suçu üstlenseydin. Ben de kırmızı kartı görüp cezalı duruma düşmezdim" dedi. Bu sözlerse kulübede buz gibi bir hava estirdi. Tuncay'ın bu düşüncesi herkesi şaşkına çevirirken Mahmut Hanefi de Tuncay'ın bu tavrı sonrası şaşırdı kaldı.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla yaptıysa cezasını ceksin.

puraq

Üye
hayret tuncaymı dedi bunu :( tuncayı ağır başlı efendi bi futbolcu bilirdim :(

don_juan

Üye
yalandır be anadolu çocugu böyle şey yaparmı
yapmışsa büyük hata bir anlık sinirle demiştir

jumbolinho

Üye
ikiside sakaryalı ya
araları iidir o yüzden bööle bi
fedakarlık beklemiştir ondan

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by yuubi@Aug 30 2005, 11:49 AM
Tuncay'dan şok teklif!
Tuncay'dan şok teklif! F.Bahçe-D.Bakır maçında oyundan çıkıp kulübede oturduğu sırada karşılaşmanın hakemi Serdar Tatlı'ya "Şerefsiz bu hakem" dediği için kırmızı kart görüp 3 maç ceza alan Tuncay Şanlı hakkında şok iddia. Sarı-lacivertli camia, genç futbolcunun kırmızı kart görmeden önce kulübede söylediği öne sürülen sözleri konuşuyor. Maç seyircisiz oynandığı için kulübeden gelen "Şerefsiz bu hakem" sözünü duyan 4. hakem Fırat Aydınus durumu Serdar Tatlı'ya iletmiş, Tatlı da bu sözü Tuncay'ın söylediğini tespit ederek kırmızı kartı göstermişti. Yedek kulübesindekiler buz kesti İddiaya göre, Tuncay, kart gördükten sonra yanında oturan yedek kulübesindeki arkadaşı Mahmut Hanefi'ye dönerek "Keşke 'Ben söyledim' diyerek suçu üstlenseydin. Ben de kırmızı kartı görüp cezalı duruma düşmezdim" dedi. Bu sözlerse kulübede buz gibi bir hava estirdi. Tuncay'ın bu düşüncesi herkesi şaşkına çevirirken Mahmut Hanefi de Tuncay'ın bu tavrı sonrası şaşırdı kaldı.
[post=149053]Quoted post[/post]​

yalandır. :nono:

hasisa

hasisa

Üye
ben şahsen tuncayı aramıyorum

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence Yalan bir haber.

DefectoR

Kesinlikle yalandır...
Bi Galatasaray'da Hakan Şükür'ü efendiliğinden severim bi de Fenerde Tuncay ( golcü olarak :DD )

mumya

Üye
Bence Tuncay mahmut hanefiye bu teklifi doğru yapmış.Çünkü tuncay FB nin as oyuncularından biri.Cezayı tuncay değilde mahmut hanefi yeseydi,FB için daha hayırlı olurdu. ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı değil , haksızlık olurdu ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Bence türkiyede futbolcu olmak zulüm.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Tuncay Böyle şeyler yapmaz bence!

SANCAR

SANCAR

Üye
fenerlidir yapar ^_^ :P

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by SANCAR@Aug 30 2005, 07:12 PM
[post=149742]Quoted post[/post]​

ne alaka kardesim burda bizi tahrik edici laf kulanma ...bizde gs yok bjk li yok tr dir.yapar diozmu...spor from kurallarını oku bence sen...tahrik edici söz kullanma lütfen..

BJKolik

Üye
belki yapmıştır.hem tuncay agresif bi tip ne yapacagı belli olmaz

DefectoR

Originally posted by SANCAR@Aug 30 2005, 07:12 PM
[post=149742]Quoted post[/post]​
Tahrik edici konuşmandan dolayı tarafımdan uyarı cezası alacaksın, bu tutumun devam ederse forumdan uzaklaştırılmaya kadar gider.

ilker

Üye
beyler yapmıştır kesinnnNNN ne beklenirki fenerdeki en sevmediğim futbolcu

en sevdiğimide sööliycem serhat akın'dı.

valmont2

Üye
pek inanmıyorum ama o anki hırsı ile soylemişte olabilir.. sonucta ne oldugu bilinemiycek.. unutulucak..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
tuncay cok fazla uctu cok
insallah yakinda onuda kaybetmeyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt