Tümer itiraf etti: Arabeskçiyim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Tümer itiraf etti: Arabeskçiyim
Berabere biten kritik Danimarka maçının yıldızı ve ikinci golün sahibi Tümer Metin, abuvice için :D 8 yıllık eşi Cansu’nun sorularını yanıtladı.


Alt yapım arabesk, arabeski seviyorum. I-pod aldım. Yüklediğim 160 şarkının 100 tanesi arabesktir. Bunun yanında R&B de var, rock da var, çok ağır müzikler de var.

Tümer kriterleri

İmza almaya gelenlerle ilgili önem verdiğim bir kriterim var; habersiz işlerden hoşlanmıyorum. Mesela çok uzaktan ya da izin almadan fotoğraf çekilmesi beni çok rahatsız ediyor.

İlhan ve Tayfur

Kulüp binasından çıktıktan sonra çok fazla o beraberliğin sürmesi taraftarı değilim. Hepimizin futbol dışında da özel arkadaşlarımız var. Yine de kaptan Tayfur’la ve İlhan Mansız’la ailece görüşüyoruz.

Altyapımız bozuk

Çok çabuk sinirleniyorum. Bu da sanırım, biraz alt yapının bozukluğundan kaynaklanıyor. Ne kadar çok dünya ufkunuzu genişletirseniz genişletin, sonuçta orjin belli.

Uçuş korkusu var

Eşimle beraber Amerika’yı görmeyi çok istiyorum ama maalesef uçaktan korkuyorum. Kısa uçuşlarla gittiğimiz ülkelerde de çok keyif alabiliyoruz. Hep ertelediğim bir şey var: Kursa gidip İngilizcemi ilerletmek.

Anelka da suratsız

Türkiye’de şöyle bir önyargı var, Tümer suratsız. Kimse Anelka’yı görmüyor. Kesinlikle Anelka benden daha suratsız. Belki çok iyi insandır, tanımıyorum. Yansıması öyle...

abuvice :D
 
Caine

Caine

Üye
tam yakışır valla. helal olsun :DD
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
522
Doğuş Pertez
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
1K
esokmen
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt