Tüm s60 3rd cihazlara n-gage 2.0 (e 63 - e72 dahil) ++ cihaz hack dahil (resimli)

walla n gage ile fazla uğraşmıyorum çünkü çok az oyun çıkıyor o platform da

teşekkür ederim güzel anlatmışın fakat benim bir sorunum var.. e72 ye kurdum dediğin gibi. n-gage yazılımı çalıştı yüklediğim oyunları felan görebiliyorum fakat oyunlar açılmıyor. ekran kararıyor sonra geri n-gage progamına dönüyor... Bir yerde hata mı var ?

Hocam iyi güzelde 320x240 oyunu nerden bulcaz?

beca

Üye
arkadaş ille xplore olması lazımmı telefonda bende xplore yok o olmadan olmazmı

isotbin

Üye
ya ben sertifika yapamadım yardım edebilecek varmı.birsürü siteye imei verdim ama cevap gelmedi

Bende Hacklicem Ama Şu Sertifika Olayı Beni Durduruyo Alamadım Lanet Şeyi

xx1907x

Üye
çok güzele bnziyor n 73 de yapsam bi sorun olurmu tel hacklenince istediğimiz herşeyi yükleye bilirmiyiz

[COLOR=""][SIZE=""]arkadaşım senin sayende teli hackledim n gage falan hilkaye teli hackledim ya o yeter. Tekrar teşekkürler. Bu arada teli hackleyeli çok oldu ama forumda e72 hackleyemeyenler de çok olunca tekrar mesaj yazdım[/SIZE][/COLOR]

theemnt

Üye
e72 için txt dosyasını bulabilirmisin

----------Eklendi @ 20:06:58 ---------- Yazıldı @ 20:05:56 ----------

ben de de benzer bişey var

frkn_55

Üye

bendede aynı sorun var birader bir çözüm bulabidin mi sen ?

enes146

Üye
SELAM KARDEŞİM BENİM TEL E5-00 DEDİKLERİNİN AYNISINI YAPTIM.PROGRAM SORUNSUZ AÇILDI AMA EKRAN YARIM OLDU(MENU ve EXİT ÇIKMADI).2KEZ KURDUM YİNE AYNI ŞEKİL HARD FORMAT ATTIM KURDUM YİNE OLMADI ŞİMDİ YİNE ATTIM...BİLGİ VERİRSEN OYE YAPICAM BU SEFER.

verdiğin açıklamalara göre saatlerce uğraşıp kurdum.oyunları da kurmayı başardım.Ancak oyunu açıyor ama oyun çizgi çizgi oluyor grafikler falan hiç bir şey belli değil.Acaba başka ne gerekiyor.Pes etme aşamasına geldim artık.

enes146

Üye
dostum ekran çözünürlüğünü felan ''10202be9'' klasordeki dosyaları tek tek deneyerek hallettim ama şimdi sorun şu oyunları yukluyorum ama açmıyor.
sadece bi tane oyunda denemedim butun oyunları denedim.fakat sonuç sıfır.

OGUZ_87

Üye

dostum öncelikle eline sağlık harika bi emek ama opda dan seltifika alınmıyor artık çok zamandır deniyorum kapatılmış anladığım kadarı ile seltifika vermiyorlar başka sertifika alma şekli önenirsen sevinirim

lens

Üye
arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama tam 3 gündür bununla uraşıyorum
telefona ve hafıza kartına atdığım formatın sayısını unutdum
denemediğim yol kalmadı olmuyor en sonunda c den 20001079 klasörünü kopyalayadım hafıza kartına
bu defada klasör içindeki dosyalar silindi sadece alt klasörler kaldı hem telefonda hem hafıza kartında
hard format atdım o klasör deki dosyalar geri gelmedi şimdi ne yapmalıyım
telefon e72-1 yazılım sürümü 071.004

34tango

Üye
usta anlattığını aynen yaptım ama maalesef olmadı hem programı yükleyince 20001079.cre yüklü oluyo

sonunda yapabildim teşekkürler