Tüm operatörlerde mobil ödeme açma kapama nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Tüm operatörlerde mobil ödeme açma kapama nasıl yapılır
Bildiğiniz gibi mobil ödeme ile alışveriş hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bazen can sıkıntısına dönüşebiliyor evde çocuğumuz mobil ödemeyle oyun vb gibi alarak bizim isteğimiz dışında harcama yapabiliyor buda bize fatura olarak veya hattimizdaki tl lerin boşalması gibi sonuçlar doğurabiliyor mobil ödemeyi kullanmadığımız zamanlarda kapatmanızı öneriyoruz (3 hattimin da mobil ödemesi kapalı ):D 3 operatörde mobil ödeme nasıl açılır nasıl kapatılır yazacağız muhtemelen birçok arkadaşımız biliyordur bilmeyenler için Turkcell mobil ödeme servisini kapatmak için 532 müşteri hizmetlerini aramaniz gerekiyor sadece müşteri hizmetleri kapatabiliyor sms le kapanmaz tekrar açmak için mobil ödeme aç yazıp 2222 ye gönderebilirsiniz veya 532 yi arayarak actirabilirsiniz hesabım üzerinden de m temsilcisiyle görüşerek açtırıp kapatabilirsiniz
Vodafonede ise mobil ödeme kapat 7878 e göndererek açmak için mobil ödeme aç 7878 e göndererek işlem yapabilirsiniz 542 yi arayarakta işlem yapabilirsiniz online self servisten ise servis tercihlerim ödeme seçeneğinden de işlem yapabilirsiniz Türktelekom da ise mobil ödeme iptal 5555 e göndererek açmak için mobil ödeme kayıt 5555 e göndererek işlem yapabilirsiniz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tşkler

• Beğen
Tepkiler: yeumyang
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bu mobil ödeme başa bela özellikle kendini tutamayanlar için tam bir felaket; Turkcell platinum elit paket kullanıyorum 170tl faturam var mobil ödeme ile 580tl fatura ödedim hemen kapattırdım olacak gibi değil

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bu mobil ödeme başa bela özellikle kendini tutamayanlar için tam bir felaket; Turkcell platinum elit paket kullanıyorum 170tl faturam var mobil ödeme ile 580tl fatura ödedim hemen kapattırdım olacak gibi değil
Aynen bende oyunlarda mobil ödemeyi kullaniyordum baktım olacak gibi değil oyunları hep sildim mobil ödemeyi de kapattirdim

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Aynen bende oyunlarda mobil ödemeyi kullaniyordum baktım olacak gibi değil oyunları hep sildim mobil ödemeyi de kapattirdim
Mobil ödemeyi kullanmak için aylık 10bin tl maaşımız olması lazım yani :bilmm

• Beğen
Tepkiler: yeumyang

Üst Alt