TÜM MAXICEP YÖNETİCİLERİ VE KULLANICILARI KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
BAŞTA ŞEHİT, ve GAZİ AİLELERİMİZ OLMAK ÜZERE, BÜYÜKLERİMİZİN ve CÜMLE MÜSLÜMAN ALEMİNİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN...İyi Bayramlar


ConqueroR_1.4.5.3
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt