Tüm IPhonelara uyumlu internet üzerinden görüntülü konuşma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rockboycyprus

Üye
    Konu Sahibi
Tüm IPhonelara uyumlu internet üzerinden görüntülü konuşma
Programımızın adı Fring, internete 3g üzerinden yada Wlan desteği ile girdiğimizde msn messenger,icq,skype,yaoo vb. bir kaç sosyal ağ programını kullanabiliyoruz...

Şimdilikte olsa sadece skype üzerinden karşıdaki kişiyle sesli ve görüntülü konuşma sağlayabiliyoruz. Çok özür diliyorum Apple şirketi adına Iphonelarımızda ikincil kameramız yok :) e bu yüzden sadece biz karşıdakini görebiliyoruz :( Ama hiç yoktan iyidir diyip benim gibi bu kullanışlı programı kullanmak isterseniz link aşağıda... bu arada ben bu programı 3 yıldır takip ediyorum ve tek kullandığım ve güvendiğim program diyebilirim... Şiddetle tavsiyedir ;)

Not: Karşıdaki kişinin bu programı kullanması gerekmiyor! ceptende girse nete pcden de girse siz istediğiniz kişiyle skype üzerinden sesli ve karşıdaki kişide ikincil kamera varsa görüntülü konuşa biliyorsunuz.

Not2: Programın özellikleri arsında dosya transferi, resim transferi vb. gibi çok güzel özellikleri var... Daha önce sitede S60 lar için verilmisti bende Iphoneler için paylaşım yapmak istedim yararlanmak isteyen arkadaşlar için...

Link:

• Beğen
Tepkiler: metamorfoz85 ve muzzo001

_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
Sağol

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
biliyorduk ama yine de sağolasın..

rockboycyprus

Üye
    Konu Sahibi
biliyorduk ama yine de sağolasın..

Bildiğim kadariyle bu konuyla alakalı bir mesaj var o da Nokia vari teller için uygun programlar bölümünde. Bu programı bilmemek ayıptır zaten bu alemde takılan arkadaşlar için, bende Iphone da böyle bir uygulama var diye haber etmiştim ;) sende sağol...:islik

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe yabancı birçok sitede dolaştığım için gördüm defalarca ama burda olup olmadığına hiç bakmamıştım..

rockboycyprus

Üye
    Konu Sahibi
:) evet kardeşim bende n95 kullanırken yabancı sitelerden birinde denk gelmıstım bu uygulamaya ve nokıada kullanmıstım baya iş görmüştü 3 yıl önce mi ne :) Iphone versiyonu yetersizdi o sıralar bir çok özelliği kullanılmıyordu... Iphone kullanırken aaa dedim sitede varmıdır bır acıklama bu konu hakkında baktım yokmus sonra SENDEN FEYZ aldığım bir an geldi aklıma. " bildiğini paylaşmak lazım sağol arkadaşım" demiştin... Sonra bu konu oluşageldi yaa :)

cuneytgundogdu

Üye
tsk qanqa :)

Kamer93

Üye
to: torockboycyprus;
merhaba,

yurtdışı (abd) ile skype ya da msn üzerinden görüntülü konuşmak için hangi telefonu almalıyım ve ne yüklemeliyim? tabi böyle bir uygulama varsa? var mı?

nokia 5800 almayı düşünüyorum ama?

yardımcı olursanız sevinirim

tşkr

hertegenbos

Üye
link calismiyor bilginize

destroy116

destroy116

Üye
Emeğine sağlık biliyordum bunu:oke:

hertegenbos

Üye
linki yenilermisiniz link gocmus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...