Haber Tüm iPhone Kullanıcılarının Bilmesi Gereken 16 Püf Noktası.

Sponsorlu Bağlantılar

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
Tüm iPhone Kullanıcılarının Bilmesi Gereken 16 Püf Noktası.
1. Cihazınızı şarj ederken uçak modunu açarsanız 2 kat daha hızlı şarj olur.

2. iPhone'da adres bulmanın en kolay yolu Foursquare'dir. Gireceğiniz yerin adını yazacaksınız çıkan sonuçtan haritaya basacaksınız daha sonra foursquare içinde açılan haritada sağ üstteki "Yönlendirmeler"e basacaksınız. Böylece Apple Maps direk olarak açılıp sizi gideceğiniz yere götürüyor! Çok kolay!

3. Hesap makinesinde yanlış yazdıysanız parmağınızla soldan sağa doğru kaydırırsanız son basamağı siler.

4. Çocuklar cihazınızla oynarken Genel Ayarlar'daki Erişilebilirlik menusunden Güdümlü Erişim'i aktifleştirin

5. Kulaklığınızı kullanarak fotoğraf çekebilirsiniz!

6. Telefonunuzun kilidini açmadan kamerayı çalıştırın!

7. Her tür Bluetooth klavye ile telefonunuzu ya da iPadinizi kullanabilirsiniz

8. Pusula uygulamasının içinde gizli bir Seviye Ölçer var!

9. Herhangi bir uygulamada en tepeye bir kere basarsanız ekran otomatikman en üste scroll eder!

10. Gece daha rahat kullanım için renkleri ters çevirin!

11. Alt menüye klasör koyabilirsiniz

12. Yazı yazarken Space tuşuna 2 kere basarsanız otomatik olarak cümlenin sonuna nokta koyar ve yeni cümleye geçmek için bir boşluk bırakır.

13. Dinlediğiniz müziği kulaklığınızdan kontrol edebilirsiniz!

14. Üstte çıkan bilgilendirmeleri sola doğru kaydırarak silebilirsiniz

15. Şarjınız daha uzun gitmesi için arka planda uygulamaların yenilenmesini kapatın

16. Bu da iPad bonusu: iPad'de klavye sol taraftaki gibiyken baş parmaklarınızla tutup yanlara ayırısanız sağdaki gibi olur ve iki elle daha rahat şekilde yazabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: sacid589

Serhan

Serhan

Üye
8 dışında hepsini biliyordum.
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Hepsini biliyordum hesap makinesi dışında :ehe

• Beğen
Tepkiler: Serhan
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
15 dışındakileri biliyordum ama 15 i yaparsak uygulamalarda sorun filan olmaz mı uygulamalarda yavaş açılma veya whatsapp gibi uygulamalardan bildirim gelmeme filan

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
15 dışındakileri biliyordum ama 15 i yaparsak uygulamalarda sorun filan olmaz mı uygulamalarda yavaş açılma veya whatsapp gibi uygulamalardan bildirim gelmeme filan
Hiçbir sorun olmaz hocam aksine daha iyi, bende öyle kullanıyorum, ciddi miktarda pil ömrünü değiştiriyor, whatsapp kullanıyorum bildirimlerde geliyo rahat ol.
8 dışında hepsini biliyordum.
Teşekkürler
Rica ederim :)
Hepsini biliyordum hesap makinesi dışında :ehe
Bende bazılarının bilinmediklerini düşünüp paylaştım hocam :)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Hiçbir sorun olmaz hocam aksine daha iyi, bende öyle kullanıyorum, ciddi miktarda pil ömrünü değiştiriyor, whatsapp kullanıyorum bildirimlerde geliyo rahat ol.

Rica ederim :)

Bende bazılarının bilinmediklerini düşünüp paylaştım hocam :)
Yanlış anlama kötü amaçla söylemedim, bilen bildiklerini yazıyordu o yüzden ayrıca konu için ayrıca teşekkür ederim. :)

Alihansd

Alihansd

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Baranbaris
sacid589

sacid589

Üye
Yarısını bilmiyordum :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Alihansd