tüm hatlara bedava TL

Sponsorlu Bağlantılar

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
tüm hatlara bedava TL
Turkcell vodafone türktelekom hatlarına 20 25 30 TL yükleme yapan bir uygulama buldum burda amaç refli link ile kayıt olmak ve arkadaşlarınızı filan kayıt ettirmek inanmamıştım ama denedim oldu ihtiyacı olanlar yararlansın
linkimden kayıt olursan 799 puan ile başlarsın 3 4 arkadaşın kayıt olduğu zaman hattına yükleme yapabilirsin sınırsızdır not: yalan dolan yok google playde ve ios platformunda olan bir uygulamadır ve dünya çapında kullanılıyor linkim aşağıda
buyrun link

Son düzenleme:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
görsel ekleyin lütfen

• Beğen
Tepkiler: rear2011
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Daha inandırıcı olması için yapılacak aşamaları tek tek yazarsanız daha iyi olur. Mesela linkten kayıt olundu ve uygulama telefona yüklendi sonra ne olacak reklam mı izletecek uygulama mı yükletecek ne isteyecek bizden. :)

serkan410

serkan410

Üye
    Konu Sahibi
Daha inandırıcı olması için yapılacak aşamaları tek tek yazarsanız daha iyi olur. Mesela linkten kayıt olundu ve uygulama telefona yüklendi sonra ne olacak reklam mı izletecek uygulama mı yükletecek ne isteyecek bizden. :)
bizden tek istediği şey 3 4 kişiyi kayıt ettirmemiz ücret filan almıyor dünya genelince bitcoin ile uğraşan bir firma ve uygulama sahibi 60tl kzanıyor bizede 30tl ister bitcoin olarak ister turkcell vodafone turk telekom hattımıza tl olarak yükleme seçneği sunuyor reklam filan tarzı bişey yok çevresi olan yada grupları olan kişi 30 dakikada 30tl alabilir sınırlama yok
güncel almayan varsa linkten sorunsuz kayıt olup davet ederek kazanabilir

Daha önce üye olamayan varsa karşılıklı kazanmak için linkten uygulamayı indirip üye olarak kazanabilir tamamen ücretsiz ve güvenilir

Yönetici tarafından düzenlendi: