Tüm Galaxy Note modelleri düşme testinde karşı karşıya geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tüm Galaxy Note modelleri düşme testinde karşı karşıya geldi
Her ne kadar aynı şekilde atılsalarda birebir aynı olmaz düşme eğilimi vs ama note 5 fena oldu :hmmm

Samsung’un şimdiye kadar sunduğu tüm Galaxy Note modelleri düşme testi videosunda kozlarını paylaşıyor


Şu sıralar, gündemde Samsung’un yeni Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+ phablet modelleri yer alırken, özellikle Galaxy Note5 ile ilgili olarak inceleme ve test videoları karşımıza gelmekte. Ayrıca önemli sorunlardan bir tanesi olarak da S-Pen’in tesr takılması durumunda cihazın zarar görmesi bir kaç gündür gündemi meşgul ediyor.Özellikle akıllı telefon kullanıcıları, cihazın günlük kullanım sırasında görebileceği zararı gösteren dayanıklılık testlerine büyük ilgi gösterirken, bunlar arasında düşme testi videoları öne çıkıyor. Samsung’un Galaxy Note5 modeli için de dayanıklılık videoları gelmeye başladı ve bunlardan bir tanesi de tüm Galaxy Note modellerinin yer aldığı video oldu.

Videoda Galaxy Note 5 ile birlikte daha önce sunulan modeller Galaxy Note 4, Galaxy Note 3, Galaxy Note 2 yer alırken, ayrıca ilk Galaxy Note akıllı telefon da düşme testinde yer alıyor. Video haberin sonunda bulunuyor ve hangi cihazın galip çıktığını merak ediyorsanız, bu yeni videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Diğer taraftan yeni phablet Galaxy Note5’in teknik özelliklerini sayacak olursak eğer, 5.7″ 2560×1440 piksel Quad HD Super AMOLED ekran içeren cihaz, sekiz çekirdekli işlemcili 64-bit mimaride Samsung üretimi Eynos 7420 yonga setinden güç alıyor.

Yeni cihaz 4GB sistem belleği içeriyor ve ayrıca 32GB, 64GB ve 128GB olarak üç farklı dahili veri kapasitesi sunuyor. Samsung Galaxy Note5’in arka yüzünde 16MP OiS destekli kamera yer alıyor ve ayrıca ön yüzünde 5MP ikinci bir kamera daha bulunmakta.

Google Android 5.1.1 Lollipop mobil işletim sistemine sahip olan akıllı telefon parmak izi tarayıcısı içeriyor ve ayrıca metal kasa tasarımı ile de dikkat çekiyor.

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...sme-testinde-karsi-karsiya-geldi-h203911.html

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 


Luck Star

Luck Star

Üye
Note 5 sadece tasarımı S6 gibi olduğu için cezbediyor. Samsung S6 ile devrim yaptı ve bir anda premium telefon modeline dönüştü o yüzden Note 5 sevilebilir ancak genel anlamda olmamış. Tasarım kalınlık olarak iyi değiş, Sd kart ve pil olayı zaten malum üstüne üstelik bir de S-Pen tes takma olayı var her ne kadar saçma bir durum olsa da başa gelmesi mümkün bir olay.
 
xmustx

xmustx

Üye
Yine note 3 note 4 kullanmak mantıklı gibi görünüyor..
 
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Note 3 için samsung android 6 verir umarım yoksa hata yaparlar

artık samsung bir kaç yıl bu tasarımı kullanır
 


Üst Alt