Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

orcunumtrack

Üye
İYİ Günler
sey ben trıdent wt11 almayı dusunuyorum da
ürünün genel dayanıklılık durumu hakkında bılgı verebılır mısınız acaba ?
dıger trıdentlere gore daha sağlam mı dıye merak edıyorum
bırde urunun ekran boyutu 2.2 ınc mı / wt-10 gibi/ yoksa 2.41 inç mi
cevaplarsanız cok memnun olurum

zkokduman

Üye
odysseus benim wentto f66i telefonum var karşımda konuşan arkadaşlarım sesimin çok az gittiğini söylüyor neden acaba?Mikrofon sesini yükseltmemin bir çaresi var mı acaba.Yardıım ederseniz sevinirim...

arkadaşlar cevap bekliyorum ama yazmıyorsunuz.En azından bilmiyorum diyebilirsiniz

miribotan21

Üye
gps f 035 telefon aldım fakat fabrika ayarlarını sıfırlamıyorum şifre istiyor 123456 yapıyom olmuyor 00000 yine olmuyor bana yardımcı olsanız sevinirim

onur ahmet

Üye
Kusura bakma yanlış oldu ben de cin mali n 95 wa ona format attırsam hiç bir şeyi desteklemiyor ise yarar mi bir de e71 var çift hatlı çin mali onda pc süite var bilgisayarda ama üstün sürüm süite ama almıyor

mavianka

Üye
kardeşim öncelikle yardımların için çok teşekkürederim. ben tristar ts710 model nokia E71 benzeri bir telefon aldım fakat konuşma sesi çok az geliyor. önceki kodları tektek denedim olmuyor. menüye girmiyor o kodlarla. varsa bildiğin başka bir yol hada kod paylaşırsan çok makbule geçer..

can.store

can.store

Üye
merhaba çin malı nokıa 8800 art icin tema lar yada calışma sistemi nedir yardımcı olursan sevinirim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Konuyla ilgilenen arkadaşımızın aktifliği düştüğünden konuya cevap verememektedir. Sorularınızı yeni konu açarak sorabilir ve yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar. :locked:

Üst Alt