Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

tugay35tr

Üye
Selam arkadaşlar benim n95 8gb m var çin malı bi sorunu var çözerseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler yardımcı olan arkadaşlara

bu telefonun 400kb hafızası war bu nasıl duzelebılr acaba telefonda 1 tane bile şarkı yok bluetottan bi müzik atıorum daha yarıya gelmeden disk dolu diyor nasıl düzelebilir acaba bi yardımcı olrmusunuz ???

--------------- Ekleme ---------------

Selam arkadaşlar benim n95 8gb m var çin malı bi sorunu var çözerseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler yardımcı olan arkadaşlara

bu telefonun 400kb hafızası war bu nasıl duzelebılr acaba telefonda 1 tane bile şarkı yok bluetottan bi müzik atıorum daha yarıya gelmeden disk dolu diyor nasıl düzelebilir acaba bi yardımcı olrmusunuz ???

haytav

Üye
merhaba. benim telefonum iphone ama çin mi başka mı emin değilim kullanma klavuzu gelmedi :) telefonun arkasında apple işareti var. telefonu ablam aldı bende üzümünü ye bağını sorma hesabı fazla sormadım nerden nasıl aldın diye :) ancak orjinal iphone kullanımına baktığımda bir türlü titreşime alamadım sanırım çin malı nasıl titreşime alabilirim :S telefon çift hatlı tv li tabi bunlar nasıl kullanılıyor bilmiyorum ha bu arada internete girdiğimde google falan çince açılıyor (çin malı olduğunun ispatı :)) onları da nasıl ayarlayabilirim :S hatta bi kullanma klavuzu linki olsa süper olur :) şimdiden teşekkürler..

afak44

Üye
abi bende cin e71 var tlfon pil ömru yarım gün sence normalmı bana lütfen yardımcı olun

ahmet__5073

Üye
s.a. bende de çin malı çift hatlı javalı e 71 var ama telefon çok sık aralıklarla donup kitleniyor. hiç bir tusu işlemiyor bataryayı çıkartıyorum tekrar takıp açıyorum kimi zaman pin kodunu bile giremiyorum ...bazende hiç birşey yokmuş gibi çok güzel çalışıyor...tamirciye götürdüm bilgisayara baglayıp tekrar kurulum yapacagım dedi ama yine aynı....ne yapmam gerek veya neden olabilir bu donup kitlenme olayı...şimdiden teşekkür ederim saygılarımla...:bigstar:

zkokduman

Üye
Merhaba arkadaşlar çin malı wentto f66i var bende kiminle konuşsam sesin az geliyor diyor neden acaba?sesini yükseltebilirmiyim?yardımcı olacak arkadaş var mı?

00ozy00

Üye
merhabalar ben telefonu daha dün aldım trident-W-T8 Birilerini arayamıyorum şebeke olarak wlan seçili onu gsm e getiremiyorum çok denedim fabrika ayarlarına döndüm gene olmuyor sim 1 sim 2 de denedim gene olmuyor kontor yuklettim gene sorunlu lütfen ilgilenin çıldıracağımm !!!!

hakanyildiz_tr

Üye
teşkkürler

ahmet__5073

Üye
sorunlarımıza cevap biri yokmu acaba

pinar_esra

Üye
bende cect e71 kullanıorum ve msn yüklemek istiyorum bana da yardımcı olurmusunuz

serkan131

Üye
benim telefonum piranha fox telefonun sms sesi sadece kendi orjinal seslerinden oluyor bunu değiştirmenin bir yolu varmı??

Madein67

Üye
merhaba odysseus,
bir iki gün önce çakma iphone aldım, galiba kore malı ve bilgisayarıma taktığımda MT6235 olduğunu gördüm telefonla ilgili başka hiçbirşey bilmiyorum. hiçbir yerinde modeli seri nosu vs. birşey yazmıyor. içindeki java açılmıyor.

Bu telefon hakkında bir bilginiz var mı? Nasıl Java yüklerim?
Şimdiden teşekkür ederim.

adarhyme

Üye
belliki sorulan sorular hep cevapsız kalmış konuyu kim açmışsa doğru dürüst ilgilensin lütfen.
Bende N97 var WLAN'a tıkladığım zaman operatör hizmetlerini kontrol et diye uyarı veriyor. Ne yapmak lazım ?
diye sormuş arkadaş bende de aynı sıkıntı var !!

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
sorunlarımıza cevap biri yokmu acaba

belliki sorulan sorular hep cevapsız kalmış konuyu kim açmışsa doğru dürüst ilgilensin lütfen.
Bende N97 var WLAN'a tıkladığım zaman operatör hizmetlerini kontrol et diye uyarı veriyor. Ne yapmak lazım ?
diye sormuş arkadaş bende de aynı sıkıntı var !!

Konularımı sürekli takip etmekle birlikte sizin gibiler yüzünden artık cevaplama zevkim kalmadı. Soru sormayı bilmeden soru soruyorsunuz. Cevap alamayınca saçma sapan cümleler kullanıyorsunuz. Senin sorunu ve senin gibilerin sorularını yanıtlamıyorum !..

dj_ölümlü

Üye
:bann:TÜM SORULARIMIZI CEVAPLIYOMUŞ HADİ ORDAN LAN BANNN LÜTFEN....:bann:

furkanu

Üye
blue phone E71 çin malı bi tel var önceden usb görüyodu fabrika ayarlarınıda geri yüklesemde hiç bir pc de usb görmüyor :S şarj oluor ama yardım lütfen???

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
:bann:TÜM SORULARIMIZI CEVAPLIYOMUŞ HADİ ORDAN LAN BANNN LÜTFEN....:bann:

Gülüyorum senin gibilere. Neden cevapladığımı bir önceki yorumda söylemişim. Konudaki yardımlarıma bakarsan böyle küçük çaplı beyne sahip insanlar gibi yorum yapmazsın.

quasar6

Üye
Merhaba MyPhone N5000 kullanıyorum ve ekran dokunmatiği bozuldu. Ekran bulmamda yardımcı olabilirmisiniz?

orcunumtrack

Üye
sey ben trıdent wt11 almayı dusunuyorum da
ürünün genel dayanıklılık durumu hakkında bılgı verebılır mısınız ?
bırde urunun ekran boyutu 2.2 ınc mı / wt-10 gibi/ yoksa 2.41 inç mi

colombo53

Üye
ben istanbulda oturuyorum.burada samsung i8910 çin sıfır bulbileceğim bir yer söyler misiniz mümkünse üsküdar veya eminönü civarlarında?

zkokduman

Üye
odysseus benim wentto f66i telefonum var karşımda konuşan arkadaşlarım sesimin çok az gittiğini söylüyor neden acaba?Mikrofon sesini yükseltmemin bir çaresi var mı acaba.Yardıım ederseniz sevinirim...