Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

asd1980

Üye
mms ayarları yapılamıyor yardımcı olabilimisiniz

--------------- Ekleme ---------------

meyzu 3 e71 wifi telefonun mms ayarları nda yardımcı olabilirmisiniz

melihkavlu

Üye
adem usta bende 8900i var *#3646633# yi girdim ses sorunu için ama telefon iptal oldu arama ve cevaplama yaparken şimdi şebeke gidiyo ekran kararıyo birkaç saniye sonra kendine geliyo yalnız konuşamıyorum birtek speaker modunda çalışıyo o da sesi dışarı veriyo yardım edebilirsen sevinirim.

telefon kapandı açılmıyo şimdi :((

onurhan38

Üye
Adem bey bende nokia n97i var arkasında kore yazıyor.bu telefon cift hatlı ama kartları takınca birindede ikisindede gecersiz kart yazıyor ne yapmam lazım ?simdiden tskler

Adem bey bende nokia n97i var arkasında kore yazıyor.bu telefon cift hatlı ama kartları takınca birindede ikisindede gecersiz sim kart yazıyor ne yapmam lazım ?simdiden tskler

@LiBaBa33

Üye
bende n97i cin malı tel var ve yukledıgım vıdeoları oynatmıyor gecersiz video dosyası diyor her formatı denedim(3gp-mp4-avi-mpg vs) olmadı ne yapabilirim :S:S:S

zeliha yergül

Üye
:hmmmslm mrb abi ben çin mali tel almısım ama wap mms ayarları nasıl yapabilirim??

folktugrul

Üye
selamlar, çin malı nokia e71 im var tek sim kartlı. bu telefonla wireless internete bağlanabiliniyomu, çünkü ben menüde wireless diye bir seçenek göremedim, ayrıca türkçe menü yükleyebilirmiyim?

_hilmi_

Üye
merhaba ben cect e72 almak istiyorum arkadaşım bu telefonu kullanıyor şimdiye kadar hiçbir arıza sorun v.b. bişey olmamış çok da sağlam bir telefon olduğunu iddia ediyor.bu telefonu alsam sorun yaşarmıyım tavsiye edermisiniz lütfen cevap yazın. (ucuz ayrıca özelliği çok olduğu için istiyorum)

ali ka

Üye
selam arkadaşlar movıa e71 in ahize sesini nasıl yükseltebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden cook teşekkürler

aslanbambam

aslanbambam

Üye
Adem bey bende nokia n97i var arkasında kore yazıyor.bu telefon cift hatlı ama kartları takınca birindede ikisindede gecersiz kart yazıyor ne yapmam lazım ?simdiden tskler

Adem bey bende nokia n97i var arkasında kore yazıyor.bu telefon cift hatlı ama kartları takınca birindede ikisindede gecersiz sim kart yazıyor ne yapmam lazım ?simdiden tskler

dostum telefonun kapanmış imeilerin kopyalanmış gidip tekrar kopyalatabilirsen açılır 2 imeinde gitmiş :/

dj_akreppp

Üye
slm bende nokia e66 çin malı var ona nasıl oyun yuklerim

yavuz11111

Üye
arkadas vodafone kullanıyom internet ayrı yapabiliyorsak bi yardımcı olurmusun. bide oyun atılırmı?
:allalla:

SAHAANCAN

Üye
slm arkadaşlar benım telefonum trıdent 1100 telefonun sesı gıttı ayarlardan da acılmıyor televızyon radyo zil sesi hic bir sekılde cıt yok bilgisayardan şarz edıyordum acaba vırüsmü girdi bilmiyorum şarzda olmuyor bana yardımcı olacak bırı varmı...

traffics

traffics

Üye
bende çin malı iphone var
320x480 boyutunda telefonun çalıştıracağı uygulama arıyorum
Yardımcı olursanız sevinirim
Bu arada sayfanız hayırlı olsun.

dj_ölümlü

Üye
arkadaşlar yardım edin Iphone HX81 W350 var bende çin malı bataryasını çalışıyoken söktüm tekrar açmak istediğimde açılmadı telefon... hiç tık yok düşürmedim sarve falan yok yani yazılımı falan mı çöktü acaba...

quantum2891

Üye
w350 model iphone pc ye nASIL baglanır çakma iphone lar için pc suite var mı

DJASİL

DJASİL

Üye
hmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:

kingsoffire

Üye
bende de n97i var çin malı ama video oynatmıyor program istiyor ve 3gp kabul etmiyo

kenankral

Üye
hocam bende çin malı ipone A1241 var ve rodyosunu açamıyorum ve tv proğramı yok nasıll helledebilirim birde yazılımı ingilizce bunu türkçe yapabilirmiyim lütfen bana yardımcı olun şindiden teşekkürler...
:ağlarım:

tugay35tr

Üye
Selam arkadaşlar benim n95 8gb m var çin malı bi sorunu var çözerseniz çok sevinirim şimdiden teşekürler yardımcı olan arkadaşlara

bu telefonun 400kb hafızası war bu nasıl duzelebılr acaba telefonda 1 tane bile şarkı yok bluetottan bi müzik atıorum daha yarıya gelmeden disk dolu diyor nasıl düzelebilir acaba bi yardımcı olrmusunuz ????

afak44

Üye
abi face de yazdım benim bir sorunum var lutfen yardımcı ol abi bende e71 cin var batarya bl5f batarya var sürekli ısınıyor ne yapabilir lütfen bana bir şekilde ulaşın tlf 05349707203 lutfen ulaşın