Tüm Artık Verilerden Kurtaran, Mobil Cihazınızı Kendine Getiren Uygulama - SD-Maid (4.15.14) PRO | ANDROİD


Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
    Konu Sahibi
SD-Maid Adroid Cihazlar için yapılmış olan sistem ve genel artık veri temizleme uygulaması. Uygulama sayesinde cihazınızın depolama birimlerinde sizin farkınız olmadan sürekli olarak bazı dosyalar oluşturulur ve bu dosyaların içeriği zaman içerisinde sürekli olarak büyür ve hafızada fazladan gereksiz yere yer kaplamaya başlar. Kullanmış oldugumuz sosyal medya uygulamaları özellikle bunun baş rolünü çeker. Işte tam burada SD-Maid uygulamasının mantığı devreye girer ve sizlerin bilmediğiniz o dosya ve cache yani artık verileri önbellekten temizleyerek cihazınızın daha ferah çalışmasına ve depolama alanınızda fazladan yer açılmasına olanak sağlar.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: kartal3x, FatihYabanci ve bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: kartal3x ve Tek Bilgin

egrvalfi

Üye
Dosya inmiyor
 
halo_42

halo_42

Üye
TEŞEKKÜRLER
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt