Tüm Android Cihazlar İçin Dolby Atmos [ Gelişmiş Ekolayzır ]

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tüm Android Cihazlar İçin Dolby Atmos [ Gelişmiş Ekolayzır ]
Merhaba arkadaşlar. Bu konuda size bir çok Android cihazında sorunsuz bir şekilde çalışan Dolby Atmos paketini paylaşacağım. Aşağıda yer alan spoiler bağlantısından Dolby Atmos Android paketini cihazınıza indirin. Daha sonra zip dosyasını cihazınızın içine direkt olarak atın. Ardından cihazınızda bulunan CWM veya TWRP recovery menüsü ile atmış olduğunuz dolby atmos dosyasını seçin ve yükleyin. Daha sona cihazı yeniden başlatın. Cihazınızın menüsüne Dolby atmos uygulamasının geldiğini göreceksiniz. Uygulamayı açarak sağ üst köşeden aktif edebilir ve kendi kulak zevkinize göre ekolayzır düzenlemesi yapabilirsiniz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007, Tek Bilgin, MAERKEK ve 1 kişi daha

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dolby atmos donanım olması gerekmez mi ?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Dolby atmos donanım olması gerekmez mi ?
Yok dolby atmos yazılımsal olarak isteyen firmalara para karşılığı lisans verilen bir ekolayzır diyebilirim :) onsebeple birçok cihaza yüklenebiliyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bugün Nokia yüklemek için Nokia 6 recovery menüsü açtım fakat komut yok yazısını görünce şok oldum. Ciddi ciddi komut yok yazıyordu. Telefonu kapatıp normal olarak açtığıma dua ettim.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bugün Nokia yüklemek için Nokia 6 recovery menüsü açtım fakat komut yok yazısını görünce şok oldum. Ciddi ciddi komut yok yazıyordu. Telefonu kapatıp normal olarak açtığıma dua ettim.
Komut yok yazısından sonra ses kısma + güç yada farklı oluyor sanırım tam hatırlamıyorum o ekrandayken kombinasyon yapınca normal stock recovery menüsü açılıyor korkmanıza gerek yok :D

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Yüklemek istiyorum ama hafiften de korkuyorum açılmaz ise cihaz bir sürü uğraş çıkar diye :)
Sony Xperia XA1 Ultra
Android 7.0

Üst Alt