Türkcell Neden Pahalı

Sponsorlu Bağlantılar

RepresentativE

RepresentativE

Üye
ne derseniz diyin pahalı işte

----------Eklendi @ 01:31:20 ---------- Yazıldı @ 01:30:40 ----------

sms paketi ıcın 12lıra verıyom ayda yuh be, hemde 5bin tane

----------Eklendi @ 01:31:56 ---------- Yazıldı @ 01:31:20 ----------

hem az sms verıyor hem pahalı hemde dandik paket

12 lira karşılığında 5000 sms + 100 mb internet paketi alıyorsun !
İnternet paketini yazmamışsın yanlış anlaşılma olmasın.5000 sms de heryöne !
her yöne 5000 sms + 100 mb internet 12 lira fazlamı sence ???

slmgs

slmgs

Üye
avea haric vodafone ve turkcell kullandım 1992 de arkadaşlar iyi bilir telsim iken 0542 hattım vardı inanılmaz astronomik faturalar ödedik

şu anda kendi hattım turkcell kalite herseyi bir kenara bırakın ses netliğinden herşey belli oluyor şu an şirket hattım avea konuşacagız derken çile çekiyoruz mecburen evet vodafon da avea da eskiye göre iyiler belki turkcell den daha uygunlar bazı kampanyalarda ama turkcell den vazgeçemiyorum bu kalite kapsama alanı ve ses netliği yüzünden ve birçok kişi de böyle sebepler yüzünden turkcell ı tercıh edıyor dıye dusunuyorum pahalı ama hakkını da veriyor

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
deneyin... twitter a girin avea vodafone ve türkcell hakkında 3 farklı şikayet girin.. 5 dakika içind etürkcellden özel mesaj alacaksınız ve 2 dakika içinde aranacaksınız...

Ya aramazsa ?

12 lira karşılığında 5000 sms + 100 mb internet paketi alıyorsun !
İnternet paketini yazmamışsın yanlış anlaşılma olmasın.5000 sms de heryöne !
her yöne 5000 sms + 100 mb internet 12 lira fazlamı sence ???

157 SMS sınırıda olmasa iyi olurdu hani o zaman harbiden 5Bin sms diyebilirdim bu pakete. Ayrıca iyi bir pazarlama taktiği sen 'her yöne 5000 sms + 100 mb internet 12 lira fazlamı sence ???' diyorsun ama adam internet kullanmayan biriyse niye zoraki satarak bununda ücretini alıyor ?

Vodafone yada Avea sempatizyanı sanmasın kimse ben sadece günümüz yüz yılında bir çok ücretsiz iletişimin olduğu (MSN Skype vs..) dönemde iletişim bu kadar pahalı olmamalı. Ve bir operatör zaten iyi çekmek zorunda amacı budur zaten iyi çekiyorum demek çok mantıklı gelmiyor. Turkcell'in bu iyi çekiyor reklamlarını görünce şu geliyor aklıma... Hangi maç hatırlamıyorum bir serbest vuruş kullanılacak takım ufak bir oyun yaptı herneyse spikerde çalışılmış pozisyon diyor ? Arkadaş bunlar zaten futbolcu adam zaten bunu çalışıyor çalışılmış pozisyon nedir ? adamın işi bu zaten :D

Eric_draven

Üye
    Konu Sahibi
saçmalama türkiye google dan sadece ürün sattığı için kdv alıyor ben çalışıyorum google ile ve o vodafone ve avea daha yıllar boyu pek çok vergiden muhaf. aç google ıda özelliştirme ile alınan şirketler ne kadar vergi ödüyor gör..

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
saçmalama türkiye google dan sadece ürün sattığı için kdv alıyor ben çalışıyorum google ile ve o vodafone ve avea daha yıllar boyu pek çok vergiden muhaf. aç google ıda özelliştirme ile alınan şirketler ne kadar vergi ödüyor gör..

Yahu illa tek tek anlatıcaz. Al bahsettiğin kanun metni: ' Bu Kanun hükümleri gereğince yapılacak özelleştirme uygulamalarına ilişkin işlemler (danışmanlık hizmet alımları ile nihai devir işlemlerine ilişkin sözleşmeler dâhil) Katma Değer vergisi hariç her türlü vergi, resim ve harçtan muaftır. İdarenin taraf olduğu dava ve takiplerde, İdare her türlü harçtan muaftır.'

Belki okuyarak anlayamamışsındır ben bir de açıklayayım. Diyor ki A şirketi özelleştirmeyle geldiğinde ülkemizde ki B şirketini satın alıyorsa bu devir işlemi için gereken Katma Değer vergisi HARİÇ! diğer tüm vergilerden muaftır diyor. Devamında da eğer devir işlemlerinde hani olursa davalık duruma düşerlerse bu durumda da mahkemelerde sana harç ücreti ödetmeyeceğim diyor. Muaf olduğu konular bunlar. Devir işlemlerinden sonra muaf sayıldığı bazı şeyler olabilir fakat bunlar öyle abartılacak birşey değil. Senin ki Turkcell'den yediğin kazığa bahane bulup içini rahatlatmaktan başka birşey değil : ) Ben de Turkcell kullanıyorum gocunacak birşey yok. Ayrıca senin abarttığın kadar birşey olsaydı şuan halen pazar lideri Turkcell olmazdı merak etme.

Masha

Masha

Üye
Tartışmaya gerek yokki bu konuyu ben kaliteli markaları seviyorum. Turkcell kullanıyorum. Diğerleri beni ilgilendirmez. Herkes Turkcell kullanıyor. Elin adamı kazanacağına Türkler kazansın. 1 Lira fazla olsun Türkcell olsun ;)

lord1902

Üye
Turkcell kazıgı yemenin zararları ne yapsan boş. Vodafone King !

phasan

phasan

Üye
bence en ıyısı vodafone ankara eryamanda tokının 17 katında turkcell 1 dış bıle zor çekıyor bun nasıl 4 çekıyor bu nasıl kalıte 17 katta vodafone 3g bıle çekıyor

----------Eklendi @ 12:04:50 ---------- Yazıldı @ 12:04:13 ----------

turkcell 1 dış bıle gsm çekmıyor

Üst Alt