TTPod v.7.1.0 Türkçe (Son Sürüm) 20.5.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
TTPod v.7.1.0 Türkçe (Son Sürüm) 20.5.2014

Programın Türkçe çevirisi bana aittir. Alıntı, çalıntı asla değildir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, brk3736, messevim ve 2 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Bir de dosyayi dropbox a yuklemissin tek kelime ile mukemmel. Turbobit gibi sitelerin illetinden biktik artik.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ya bu ttpod un 6. sürümünde mp4 müzikleri yarım çalıp başka şarkıya geçiyordu bundada aynı sorun devam ediyormu?

isimsizisimli

Üye
Teşekkürler

berk09

berk09

Üye
Albüm resimlerini nasıl yükliycem bi yardımcı olun arkadaşlar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Çeviri de değişiklikler yaptım daha önce indiren varsa tekrar indirsinler. Kurulumda hata verirse önceki sürümü kaldırıp öyle kurun.
mp4 dosyaları denemedim ama atlama yapmaması gerekir. Turbobit gibi sitelerden bende baktığım için öyle sitelere asla upload etmem.

Son düzenleme:
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Bundada aynısını yapıyor mp4 leri yarım çalıyor arşivimin yarısı mp4 offffBundaki yankı seçenekleride başka playerda yokki anasını satimŞimdi kolaysa bütün arşivi convert et

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Bundada aynısını yapıyor mp4 leri yarım çalıyor arşivimin yarısı mp4 offffBundaki yankı seçenekleride başka playerda yokki anasını satimŞimdi kolaysa bütün arşivi convert et
mp4 dosyalarını toptan convert yapacağın bir çok program var. Müzik arşivin neden mp4 formatında ki? Türkçe çeviri olmayanı yükle odamı yarım çalıyor dene. Oda yarım çalıp atlama yapıyorsa programsal bir hatadır.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
mp4 dosyalarını toptan convert yapacağın bir çok program var. Müzik arşivin neden mp4 formatında ki? Türkçe çeviri olmayanı yükle odamı yarım çalıyor dene. Oda yarım çalıp atlama yapıyorsa programsal bir hatadır.
Arşivimi youtube dan oluşturuyorum indirmek için tubemate uygulamasını kullanıyorum oda mp4 olarak indiriyor

ali.44

ali.44

Üye
teşekkürler

byl82

Kapalı Hesap
Teşekkürler

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüme güncellendi